Hlavní navigace

Společnost Ingeteam zavádí systém ABRA

[Tisková zpráva] Ingeteam a.s. se sídlem v Ostravě - Pustkovci si vybrala informační systém od ABRA Software.

Sdílet

Ingeteam pro zefektivnění svých pracovních postupů hledal řešení, které umožní automatizované propojení se software na evidenci docházky a kapacitního plánování na projektech, a s účetnictvím. Potřeboval také sjednotit dílčí evidence používané v rámci nabídkového řízení a realizace zakázek. Proto bylo vypsáno výběrové řízení na nový informační systém – v něm uspělo ERP Abra G3 dodavatele ABRA Software a.s.

Specialisté zavádějící nový systém Abra G3 navrhli plně elektronickou evidenci několika schvalovacích procesů. To umožní jejich zjednodušení a zrychlení, zároveň minimalizuje možnost chyb a opomenutí. Implementovány budou moduly CRM, prodej, nákup, evidence pošty, skladové hospodářství, účetnictví, majetek, pokladna, banka a kniha jízd.

Smlouva mezi firmami Ingeteam a.s. a ABRA Software a.s. byla podepsána 17.02.2009, v ten samý den byl zahájen implementační proces. Se spuštěním do ostrého provozu se počítá v polovině roku 2009.

Společnost Ingeteam a.s. byla založena roku 1993. Představuje významného a tradičního dodavatele komplexních řešení a služeb v oblasti průmyslové automatizace. Působí zejména v oblastech hutního průmyslu, dopravních systémů pro přesun hmot, vodního hospodářství, trakcí a papírenského průmyslu. Klienti jsou ze strany Ingeteamu zvyklí na profesionalitu a spolehlivost, na ucelenou službu od návrhu řešení až po konečnou komplexní realizaci. Společnost je od roku 1998 certifikována na ISO 9001.