Hlavní navigace

Společnost Internet Security Systems oznámila své hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku

[Tisková zpráva] Praha — 8. srpna 2006 — Společnost Internet Security Systems (ISS) (NASDAQ: ISSX), světový lídr v oblasti preventivní podnikové bezpečnosti, dnes zveřejnila své finanční výsledky za druhé čtvrtletí tohoto roku. Kromě toho ISS revidovalo své obchodní vyhlídky na následující čtvrtletí a odhad tržeb pro rok 2006. ISS dosáhlo v druhém čtvrtletí tržeb v hodnotě 82,7 mil. USD, což představuje pětiprocentní růst v porovnání se stejným obdobím v loňském roce.

Sdílet

„Jsem velmi potěšen sílící poptávkou po našich řešeních Proventia. Zvláště jsem hrdý na třiadvaceti procentní růst tržeb za zařízení na prevenci nežádoucích průniků Proventia, řešení Proventia Unified Threat Management přitom dosáhla meziročního růstu dokonce 55 procent,” řekl Tom Noonan, generální ředitel a CEO Internet Security Systems. „Kromě toho, že jsme dostáli svým očekáváním co se týče příjmů společnosti, pokračujeme i nadále v rámci strategie nazvané Protection On-Demand ve vývoji nových technologií a inovací a přibližujeme se tak neustále naší vizi poskytnout různým typům zákazníků zabezpečení prostřednictvím jednoho výrazně jednoduššího a stále efektivnějšího řešení.”

Představitelé ISS v současnosti očekávají, že v roce 2006 dosáhne společnost tržeb v rozmezí od 355 do 360 mil. dolarů. Pro nadcházející čtvrtletí má ISS v plánu generovat tržby v hodnotě až 92 miliónů USD.