Hlavní navigace

Společnost InterSystems obsadila 25. pozici v hodnocení Healthcare Informatics 100

[Tisková zpráva] Rozsáhlý prodej postrelační databáze CACHÉ a rychlé integrační platformy Ensemble podporuje růstový trend společnosti. Jediný dodavatel databázového a integračního softwaru v nejvyšším kvadrantu hodnocení.

Sdílet

Praha, 24. 7. 2006 – Společnost InterSystems Corporation dnes oznámila, že rostoucí příjmy ve zdravotnickém sektoru vynesly společnost na 25. místo v ročním přehledu 100 předních společností sestaveném časopisem Healthcare Informatics, předním vydavatelem publikací o informačních technologiích ve zdravotnictví. Hodnocení je založeno na informacích o příjmech v oblasti zdravotní péče. Společnost InterSystems – jediný dodavatel databázového a integračního softwaru, který pronikl do nejvyšší čtvrtiny žebříčku Healthcare Informatics – vyvíjí a prodává postrelační databázi CACHÉ a rychlou integrační platformu Ensemble.

„Trvalý každoroční postup InterSystems na žebříčku Healthcare Informatics 100 – včetně skoku o osm příček v letošním hodnocení – odráží náš stabilní růst na trhu zdravotní péče,“ řekl Paul Grabscheid, viceprezident strategického plánování InterSystems. „Dodáváme inovativní databázový a integrační software předním společnostem, zabývajícím se zdravotnickými aplikacemi jako jsou Epic Systems Corporation, GE Healthcare Integrated IT Solutions, Misys Healthcare Systems, Eclipsys a další softwarové společnosti, které jsou uvedeny v přehledu Healthcare Informatics 100, a také přímo do mnoha nejznámějších amerických nemocnic.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).