Hlavní navigace

Společnost InWay nabízí volbu operátora

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost InWay nabízí volbu operátora

Společnost InWay, a.s. nabídne od 1.4.2003 novou hlasovou službu prostřednictvím volby operátora. Služba s názvem Call.Way 1048 bude zatím dostupná pouze v Praze.

Call.Way 1048 je služba, která umožní zákazníkům ušetřit na telefonních účtech až několik desítek procent. Aktivace služby je zdarma, zákazník neplatí ani žádné paušální poplatky. Další prostředky může zákazník ušetřit vhodně zvoleného měsíčního minima.

Místní, meziměstské a mezinárodní hovory jsou po první minutě účtovány po minutě, hovory do mobilních sítí jsou po vteřinách účtovány již po prvních třiceti vteřinách.

Společnost InWay rozšiřuje touto službou široké portfolio telekomunikačních služeb, které nabízí svým zákazníkům.

Společnost InWay, a. s. vstoupila na telekomunikační trh v roce 1997 jako poskytovatel služeb a obsahu Internetu. V roce 2001 InWay získala licenci k poskytování Veřejné telefonní služby a budování Veřejné telekomunikační sítě. Tím byly vytvořeny všechny předpoklady pro rozšíření nabídky internetových a datových služeb o oblast hlasových služeb, tak jak je obvyklé u alternativních komunikačních operátorů. Svým zákazníkům InWay nabízí komplexní řešení, individuální přístup a nadstandardní péči o zákazníka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).