Hlavní navigace

Společnost Kaspersky Lab bude podporovat VMware vShield pro virtuální datová centra

[Tisková zpráva] Praha, 15. března 2011 – Společnost PCS, divize DataGuard, distributor produktů Kaspersky Lab pro ČR a SR, oznamuje, že Kaspersky Lab do konce roku vydá podporu pro VMware vShield a zoptimalizuje své produkty pro virtuální prostředí. Podpora softwaru VMware vShield Endpoint nabídne kompletní ochranu virtuálních strojů před nejnovějším malwarem bez omezení rychlosti a výkonu.

Sdílet

VMware vShield Endpoint společnosti Kaspersky Lab zjednodušuje a urychluje zpracování antivirové ochrany a ochrany před malwarem. Zlepšuje výkon a poskytuje kompletní zabezpečení díky odstranění nutnosti agentů v každém virtuálním stroji. Navíc řešení optimalizuje využití prostředků přenesením zpracování antivirové ochrany na jeden bezpečnostní virtuální stroj poskytnutý společností Kaspersky Lab. 

Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager z PCS/Dataguard říká: „V roce 2010 nasbírali bezpečnostní experti společnosti Kaspersky Lab více než 26 unikátních vzorků malwaru z firem a společností všech velikostí, a pomáhají tak řešit tuto rychle rostoucí rizikovou oblast.“ 
  

Produkty Kaspersky Lab v českém jazyce jsou k dispozici na www.kaspersky.cz , kde si lze stáhnout testovací verze.  

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).