Hlavní navigace

Společnost Logos získala dvě ocenění v soutěži Microsoft Industry Awards

[Tisková zpráva] Praha, 19. června 2006 – Technologická a konzultační společnost Logos zvítězila v prestižní soutěži Microsoft Industry Awards 2006. První místo se týká kategorie nejlepších řešení pro bankovnictví, pojišťovnictví a správu financí, kde Logos uspěl s implementací CRM řešení v ČSOB. Firma zároveň získala titul Microsoft Industry Awards 2006 Finalist a to v kategorii nejlepší řešení pro školství a vzdělávání, kde porotu zaujala soutěž Programátor roku, kterou Logos uspořádal letos v zimě.

Sdílet

„Vítězství v obdobně prestižních soutěžích je pro společnost Logos samozřejmě velmi pozitivní. Výsledek považujeme za ocenění a potvrzení naší dobře odvedené práce. Zvlášť příznivý je pro nás i fakt, že ceny v této soutěži jsme nezískali letos poprvé – během posledních tří let jsme na listině finalistů nikdy nechyběli,“ komentoval výsledky marketingový ředitel konzultační a technologické společnosti Logos Milan Dědek.

Společnost Logos zvítězila s projektem implementace CRM řešení v ČSOB, které podpořilo systematickou práci s portfoliem korporátních klientů banky. Ruku v ruce se zvýšila kvalita péče o zákazníka díky centralizaci informací o klientovi a jejich snazší výměně mezi jednotlivými úseky ČSOB. To usnadnilo a zjednodušilo administrativní činnosti a výrazně se zlepšila rychlost obsluhy klientů.

Bez odezvy nezůstala ani letošní zimní soutěž Programátor roku, která se v kategorii vzdělávání dostala mezi tři finalisty. „Soutěžící byli vyzváni k vytvoření aplikace na základě připravených starterkitů, které si stahovali volně z internetových stránek společnosti Logos. Vytvořené aplikace soutěžící uploadovali na firemní server, porota vyhodnotila nejlepší aplikaci. Do soutěže se přihlásily tři stovky programátorů, registrovali jsme 760 stažených starterkitů,“ uvedl k ocenění Microsoft Industry Awards 2006 Finalist Milan Dědek.

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. Hodnotícím kritériem při výběru jednotlivých řešení byl především rozsah projektu a přínos pro zákazníka.