Hlavní navigace

Společnost MacSource, zastoupení značky Microtek pro Českou republiku

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost MacSource, zastoupení značky Microtek pro Českou republiku, oznamuje uzavření aliance mezi společnostmi Microtek a Umax.

Praha, 30. dubna 2004 – Společnost MacSource, spol s r. o. zastoupení značky Microtek pro Českou republiku, oznamuje uzavření aliance mezi společnostmi Microtek Taiwan a Umax Deutschland. Hlavním cílem tohoto spojenectví je propojení jednotlivých distribučních a logistických kanálů v rámci zvýšení konkurenceschop­nosti a další expanze na integrujícím se evropském trhu.

Společnost MacSource i nadále zůstává specializovaným distributorem a servisním střediskem, zejména profesionálních skenerů Microtek a provozovatelem webových stránek www.microtek.cz v českém jazyce.

MacSource představuje novinku od společnosti Microtek – vysoce produktivní skener ScanMaker i900, poskytující kvalitu za hranicí dokonalosti.

Grafici a fotografové jistě ocení hloubku 4,2 Dmax spolu s vysokou ostrostí a stejně tak skenovací plochu pro odrazové předlohy, která se pyšní rozměry 21,5×35,5 cm. Navíc pouze Microtek nabízí přímé skenování (E.D.I.T.) pro snímaní předloh bez nežádoucích Newtonových kroužků, prachu a škrábanců, vznikajících skenováním skrz sklo. Pro zvýšení úrovně produktivity je implementována hardwarová technologie DIGITAL ICE Photo Print, která umožní opravu a renovaci poškozeného povrchu fotografií nebo tištěného materiálu.

Tento skener najde uplatnění u velmi náročných uživatelů v grafickém a fotografickém průmyslu – nabízí širokou kombinaci nástrojů pro vysoce produktivní práci. ScanMaker i900 je technologickou novinkou pro práci s obrazem, která šetří váš čas a peníze.

řekl Radim Gaš, ředitel distribuce MacSource

O společnosti MacSource

Společnost MacSource byla založena v roce 1991 s vizí stát se vůdčí silou na tehdy se dynamicky rozvíjejícím trhu s produkty Apple v oblasti předtiskové přípravy. Po více než 13 letech aktivní podpory Apple produktů není již pouze největším dodavatelem počítačů Apple na českém trhu. Dnes je hlavně poskytovatelem komplexních služeb v oblasti IT. Se silným technickým zázemím může MacSource nabídnout ucelená řešení, jakými jsou návrhy a instalace počítačových sítí, serverů, tiskových zařízení, skenerů, střihových a prezentačních pracovišť, zabezpečení sítí, vývoj aplikací, poradenská činnost a outsourcing.

Více informací naleznete na www.macsource.cz.

MacSource a CompuSource jsou registrované ochranné známky společnosti MacSource.

O společnosti Microtek

Firma Microtek byla založena v roce 1980 na Taiwanu a jedním z největších světových výrobců stolních skenerů pro PC a Macintosh. Microtek vždy nabízel vysokou kvalitu produktů kombinovanou s filosofií dodávky kompletního řešení přímo od výrobce. Microtek nabízí pravděpodobně nejširší řadu stolních a filmových skenerů oslovující potřeby většiny koncových uživatelů. Kvalitní produkty Microteku poskytují vždy jednoduché použití za velmi výhodné ceny.

Pro více informací kontaktujte

Renáta Hovorková
Marketing Manager
MacSource, spol. s r.o.
Bělehradská 68
120 00 Praha 2
e-mail: hovorkova@mac­source.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).