Hlavní navigace

Společnost Mero ČR si pro projekt Document managmentu vybrala Getronics

[Tisková zpráva] Getronics úspěšně implementoval systém automatizovaného zpracování dokumentů ve společnosti MERO ČR, a.s. v Kralupech nad Vltavou. MERO ČR, a. s. je vlastníkem a provozovatelem české části ropovodu Družba a ropovodu IKL.

Sdílet

Díky tomuto systému může MERO ČR používat elektronický systém došlé a odešlé pošty (elektronická podatelna) a využívat elektronické úložistě dokumentů se zabezpečeným přístupem k informacím s rychlým sofistikovaným vyhledáváním. MERO ČR má tak zajištěn rychlý a bezpečný přístup k podnikovým dokumentům a informacím a jejich přímé propojení se záznamy a informacemi v účetním systému LCS Noris.

Systém je dále vybaven linkou pro skenování dokumentů s rozpoznáváním textu a jejich automatickým uložením v elektronickém úložišti, které umožňuje rychlé a snadné vyhledávání. Součástí systému je také proces schvalování interních směrnic.

Použitou technologií je FileNet P8, který tvoří jádro ECM systému. Tato technologie je dostatečně robustní, škálovatelná a bezpečná a splňuje požadavky společnosti MERO ČR. Getronics, mezinárodní partner společnosti FileNet, naimplementoval systém během pěti měsíců. Součástí projektu byla úvodní analytická studie, vývoj na míru, konfigurace, testování a školení uživatelů a administratorů.

„Jsem potěšen, že Getronics mohl opět dokázat kvalitu svých služeb, zvláště u tak významného zákazníka jako je MERO ČR. Je patrné, že Enterprise Content Management se v dnešní době stává téměř nedílnou součástí každé efektivně fungující firmy,“ uvedl Operations Director Getronicsu Ing. Zbyněk Juřena.