Hlavní navigace

Společnost Motorola Solutions dokončuje své oddělení a začíná se na newyorské burze obchodovat pod názvem MSI

[Tisková zpráva] Praha 11. ledna 2011 – Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), dříve Motorola, Inc. dokončila již dříve oznámené oddělení od Motorola Mobility Holdings, Inc. Akcie společnosti Motorola Solutions se na New York Stock Exchange (NYSE) začínají obchodovat pod zkratkou „MSI“. Společnost Motorola Solutions poskytuje inovativní komunikační řešení pro obchod a plnění pracovních úkolů zákazníků z řad komerčních podniků a státních organizací po celém světě.

Sdílet

Motorola Solutions je celosvětově na přední pozici téměř ve všech oblastech svých aktivit. Disponuje vysoce diverzifikovanou zákaznickou základnou, zaměstnanci ve více než 65 zemích a nesrovnatelným rozsahem nabídek inovativních technologií. Motorola Solutions plní potřeby široké řady zákazníků prostřednictvím svých řešení pro bezpečnost veřejnosti, technologií pro mobilní computing, pokročilý sběr dat, integrovaných příkazových a komunikačních systémů, WLAN řešení a pokročilých služeb. 

„Díky naší značce, která je postavená na účelnosti, a silné obchodní bilanci jsme velmi dobře připraveni na budoucnost,“ řekl Greg Brown, ředitel a CEO společnosti Motorola Solutions. „Motorola Solutions může stavět na vynikající platformě a věřím, že naši zákazníci, akcionáři a zaměstnanci budou mít užitek z našich příležitostí pro další růst,“ dodává G. Brown. 

G. Brown a členové  managementu Motorola Solutions zazvonili na newyorské burze na Closing Bell™ na počest prvního dne začátku obchodování akcií společnosti Motorola Solutions pod zkratkou „MSI.“ 
 

O Motorola Solutions

Společnost Motorola Solutions je předním poskytovatelem inovativních komunikačních řešení a služeb nezbytných pro obchodování a plnění pracovních úkolů zákazníků z řad komerčních podniků a státních organizací po celém světě.  Díky svým vynikajícím inovativním a komunikačním technologiím je globálním lídrem, který umožňuje svým zákazníkům být nejlepšími v okamžicích, na kterých záleží. Společnost Motorola Solutions  se obchoduje na New York Stock Exchange pod zkratkou „MSI“. Pro více informací, navštivte www.motorolaso­lutions.com. Pokud máte zájem o stálé novinky, navštivte, prosím, naše mediální centrum nebo požádejte o zasílání novinek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).