Hlavní navigace

Společnost NextiraOne Czech obhájila partnerské specializace Cisco

[Tisková zpráva] Specializace Cisco potvrzují kompetence odborníků NextiraOne Czech k implementaci špičkových komunikačních technologií

Sdílet

Praha, 9. listopadu 2010 – Společnost NextiraOne Czech, české zastoupení předního evropského experta na komunikační služby, obhájila partnerské specializace pro technologie společnosti Cisco. Specialisté NextiraOne Czech úspěšně prošli certifikačními testy a prokázali tak svoji odbornou kompetenci pro návrh a implementaci špičkových komunikačních technologií Cisco. 

NextiraOne Czech je držitelem těchto partnerských specializací společnosti Cisco:

  • Advanced Data Center Networking Infrastructure Specialized Partner,
  • Advanced Routing and Switching Specialized Partner,
  • Advanced Security Specialized Partner,
  • Advanced Wireless LAN Specialized Partner,
  • Advanced Unified Communications Specialized Partner.
 

Získané speci­alizace plně  pokrývají nároky na řešení jednot­né komunikace ve firmách a organizacích se zajištěním nejvyšší úrovně kvality, dostupnosti a spolehlivosti služeb. 

„Produkty Cisco jsou základním prvkem řady implementací komunikačních řešení u našich klíčových zákazníků, kteří požadují nejvyšší výkon a kvalitu služeb,“ řekl Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech. „Pravidelné zvyšování odborné kvalifikace našich specialistů je pro nás samozřejmostí – jedině tak můžeme našim zákazníkům nabízet vždy nejlepší řešení jejich komunikačních potřeb.“ 

O společnosti NextiraOne

Společnost NextiraOne má ústředí  v Paříži a je předním evropským expertem na komunikační  služby. Navrhuje, instaluje, udržuje a podporuje řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků od hlasu a mobility přes zabezpečení až po aplikace. NextiraOne dodává dokonale integrovaná, ucelená komunikační řešení, jež využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. 

Další informace najdete na webu: www.nextiraone­.eu