Hlavní navigace

Společnost NextiraOne má za sebou úspěšný rok 2006

[Tisková zpráva] Praha, 1. února 2007 - Společnost NextiraOne Czech, přední poskytovatel komunikačních řešení na českém trhu, dnes oznámila změny ve své organizaci a strategii na rok 2007.

Sdílet

Společnost NextiraOne Czech splnila své cíle na rok 2006 a ve všech hlavních ukazatelích dosáhla výrazného vylepšení ve srovnání s předchozím rokem. Reorganizace struktury a managementu má za cíl efektivně využívat potenciál společnosti směrem k jejímu dalšímu rozvoji v klíčových segmentech působení a zároveň posílit a rozvinout vztahy se stávajícími i novými zákazníky. V souladu s novou celoevropskou strategií bude firma pokračovat v dalším rozvoji nových služeb určených pro podporu podnikové efektivity integrující business-to-business aplikace, IT a konvergované komunikace. V rámci organizačních změn byl Petr Sulan jmenován obchodním ředitelem společnosti a Martin Švambera technickým ředitelem. Kamil Swazcyna je nově zodpovědný za klíčovou oblast prodeje významným zákazníkům (Large Accounts).

„Spokojenost a úspěšnost našich zákazníků je naší hlavní prioritou. Tomu jsme podřídili změny, jejichž cílem je dále rozvíjet naše know-how, nabízet nová řešení s přidanou hodnotou a ve prospěch našich klientů lépe využívat obrovský potenciál naší národní i mezinárodní organizace,“ řekl Petr Hübl, generální ředitel NextiraOne Czech.

Petr Sulan (41) působí ve společnosti NextiraOne Czech na různých manažerských pozicích v obchodní divizi již od roku 2002. Před tímto obdobím zastával obdobné pozice ve firmě Alcatel, kde participoval na klíčových a strategických projektech. Ve společnosti NextiraOne Czech pracoval v posledním období na pozici Business Development Director, kde byl zodpovědný za rozvoj portfolia produktů, řešení, služeb a s tím souvisejících obchodních aktivit. Zároveň vedl obchodní aktivity v tomto segmentu na pozici Business Unit Director pro Telco&SP. Jako člen managementu společnosti se bude podílet na pokračujícím rozvoji a směřování společnosti k organizaci, která poskytuje komplexní služby v oblasti IT a komunikací.

Martin Švambera (44) byl potvrzen v lednu tohoto roku ve funkci Service and Delivery Director. Ze své funkce je zodpovědný za dodávky komplexních služeb a řešení pro zákazníky společnosti, zároveň zastává i roli představitele vedení společnosti pro systém integrovaného řízení s podporou norem ISO 90001 a 14 0001. Martin Švambera je rovněž členem managementu společnosti NextiraOne Czech. Pod jeho vedením pracuje v sočasné době šedesátičlenný tým špičkových specialistů a konzultantů. Před svým příchodem do NextiraOne Czech působil na několika pozicích ve společnosti Alcatel. Od roku 1993 pracoval na pozici System Specialist, následně vedl technické oddělení společnosti Alcatel Business System Praha či zastával pozici Customer Services and Operation Manager v divizi Alcatel e-Business Distribution.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).