Hlavní navigace

Společnost Nokia bude dodávat mobilní zábavní služby finskému operátorovi Radiolinja

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Nokia bude dodávat mobilní zábavní služby finskému operátorovi Radiolinja

Společnost Nokia dodala finskému mobilnímu provozovateli Radiolinja nejnovější mobilní zábavní služby, které mu umožní poskytovat hry na bázi WAP (bezdrátový aplikační protokol) uživatelům mobilních telefonů.

Mobilní zábavní služby Nokia představují předem integrované řešení pro provozovatele sítí a poskytovatele služeb, které lze jednoduše zprovoznit. Toto řešení zahrnuje hry, platformu, podporu, služby typu server hosting a vývojový program. Vývojoví odborníci herních aplikací a poskytovatelé on-line obsahu mohou pomocí těchto mobilních zábavních služeb vytvářet interaktivní zábavu pro mobilní zařízení, která podporují protokol WAP, a provozovatelé mobilních sítí mohou zase prostřednictvím platformy společnosti Nokia nabízet svým zákazníkům širokou škálu nových a komplexních služeb s přidanou hodnotou.

„Zvolili jsme mobilní zábavní služby společnosti Nokia, protože nabízejí funkční a úsporné řešení end-to-end, které umožní rychlé nastavení a spuštění atraktivních služeb pro naše zákazníky,“ řekla Laura Santasalová, viceprezidentka divize Personal Communications společnosti Radiolinja.

„Tato nejmodernější služba umožní účastníkům sítě Radiolinja bavit se nejnovějšími interaktivními hrami přímo na síti,“ řekl Petteri Putkiranta, ředitel divize Mobile Internet Applications společnosti Nokia Networks. „Mezi našimi vývojáři jsou tisícovky pracovníků, kteří vytvářejí zábavné a atraktivní herní aplikace pro mobilní prostředí.“

O společnosti Nokia

Nokia je přední společností v oblasti mobilních komunikací. Díky zkušenostem, inovacím a snadno ovladatelným a bezpečným řešením se tato společnost stala předním výrobcem mobilních telefonů a předním dodavatelem pevných telekomunikačních sítí a sítí založených na protokolu IP. Spojením mobility a internetu vytváří Nokia nové možnosti pro společnosti a uživatele. Akcie společnosti Nokia jsou kótovány na šesti největších světových burzách.

Další informace:

Communications Department
Nokia Networks
Tel. + 358 9 5113 8195
Email: nokia.networks@no­kia.com

www.nokia.com

Mmd
Barbora Veselá
Tel: 02 24 25 15 55
Fax:02 24 25 43 64
Email: vesela@mmd.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).