Hlavní navigace

Společnost Nokia Networks uvádí řešení Nokia mCreate

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Nokia Networks uvádí řešení Nokia mCreate

Další rozšíření nabídky služeb třetí generace společnosti Nokia

Společnost Nokia Networks dnes oznámila uvedení svého řešení Nokia mCreate™, které umožňuje vyspělé služby související s voláním jako předplacené služby a služby VPN (Virtual Private Networks) pro technologie GSM, GPRS a 3. generace (3G). Řešení Nokia mCreate™ se skládá z vlastních výrobků společnosti Nokia spojených s předními platformami od jiných společností. Očekává se, že dodávky začnou v průběhu druhé poloviny tohoto roku.

Řešení Nokia mCreate™ podporuje architekturu předplacených služeb GPRS a otevřenou architekturu služeb (OSA) pro technologie 3. generace. Dále umožňuje pokračování vyspělých služeb GSM i při vývoji sítí směrem k GPRS a 3G. Nejmodernější prostředí pro vývoj služeb poskytuje flexibilitu a volnost při vytváření služeb, která umožňuje snadné přizpůsobování a odlišení na konkurenčním trhu mobilních služeb.

Společnost Telcordia Technologies, Inc. poskytne v rámci řešení Nokia mCreate nové platformy Camel 3 pro inteligentní sítě (IN) jako doplnění portfolia produktů Nokia. Smlouva s firmou Telcordia představuje další krok ve strategii firmy Nokia vytvářet partnerství s předními technologickými společnostmi tak, aby svým zákazníkům z řad provozovatelů mohla nabízet nejlepší řešení v oboru.

„Očekává se, že trh služeb souvisejících s voláním v následujících letech vzroste o 20 %,“ uvedl Sauli Salo, místopředseda představenstva a generální ředitel divize Mobile Core Networks společnosti Nokia Networks. „Typy služeb jako je předplacené GPRS jsou navíc pro mnoho trhů zásadní. Kombinace síly společnosti Telcordia v oblasti inteligentních sítí s našimi zkušenostmi z mobilního trhu nám umožňuje dodávat našim zákazníkům nejlepší funkce v dané kategorii. Znovu se nám totiž daří nabízet řešení, které je ve svém oboru špičkou.“

O společnosti Nokia

Nokia je přední společností v oblasti mobilních komunikací. Díky zkušenostem, inovacím a snadno ovladatelným a bezpečným řešením se tato společnost stala předním výrobcem mobilních telefonů a předním dodavatelem pevných telekomunikačních sítí a sítí založených na protokolu IP. Spojením mobility a internetu vytváří Nokia nové možnosti pro společnosti a uživatele. Akcie společnosti Nokia jsou kótovány na šesti největších světových burzách.

Další informace:

Communications Department
Nokia Networks
Tel. + 358 9 5113 8195
Email: nokia.networks@no­kia.com

www.nokia.com

Mmd
Barbora Veselá
Tel: 02 24 25 15 55
Fax:02 24 25 43 64
Email: vesela@mmd.cz