Hlavní navigace

Společnost phion ocenila své obchodní partnery

[Tisková zpráva] Alpbach/Innsbruck/Praha, 30. května 2008 – Společnost phion slavnostně udělila ocenění Excellence Awards letošním vítězům v průběhu Partnerského a zákaznického summitu phion 2008, který se konal od 25. do 27. května v tyrolské vesničce Alpbach. Za vynikající výsledky bylo oceněno celkem 13 partnerů ze šesti zemí.

Sdílet

Dr. Wieland Alge, generální ředitel společnosti phion, poznamenal: „Vítězové ocenění phion Excellence Awards svým mimořádným nasazením stanovili v příslušných kategoriích nové standardy. Jasně ukazují, že strategie společnosti phion v oblasti vysoce dostupné podnikové komunikace a jednoduché centralizované správy nabízí dlouhodobě udržitelnou přidanou hodnotu pro nejrůznější sektory a regiony. Děkujeme našim partnerům za jejich vynikající spolupráci, která stojí na vzájemné důvěře.“

Ocenění phion Excellence Awards jsou udělována v šesti kategoriích. V kategorii technologické excelence byly oceněny společnosti Mils Elektronic and anovis it-services a trading gmbh (obě z Rakouska). Ocenění za vynikající služby zákazníkům obdržela lichtenštejnská společnost WHF International a rakouský Kapsch Business Com. Svými obchodními aktivitami na sebe upozornily celkem čtyři společnosti: Omnisec AG (Švýcarsko), Axians (Německo), Telekom Austria Linz (Rakousko) a Telekom Austria Salzburg (Rakousko), které všechny obdržely ocenění za vynikající obchodní činnost. Jako nejlepší poskytovatelé spravovaných bezpečnostních služeb byly oceněny německé firmy Atos Origin a Infraserv Gendorf. Společnosti LSE (Německo) a ACA Pacific (oblast Asie a Tichomoří) obdržely letošní ocenění za rozvoj byznysu. Společnost Kapsch Hungary pak získala ocenění „phion Pioneer“.

Vedle oficiálních kategorií ocenění bylo uděleno také jedno neoficiální ocenění v kategorii marketingový projekt roku, který získala společnost Kapsch Czech Republic, která je obchodním a konzultačním partnerem společnosti phion na českém trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).