Hlavní navigace

Společnost PLDS vystavuje na veletrhu INVEX-DIGITEX

[Tisková zpráva] Eindhoven, Nizozemí, 8. října 2007 – Philips and Lite-On Digital Solutions (PLDS), joint venture vyrábějící optické mechaniky Lite-On, dnes oznámil, že se zúčastní veletrhu Invex- Digitex v Brně, České republice, pořadaném od 23. – 25. října 2007.

Sdílet

Společnost PLDS během veletrhu představí širokou škálu optických mechanik zahrnující interní a externí DVD vypalovačky. Každý produkt se vyznačuje specifickými rysy , nejnovější 20 rychlostní vypalovačka LH-201L, je kombinací technologíí Lightscribe a rozhraní S-ATA a jedná se o první produkt ve své kategorii. Unikátní design externí vypalovačky Blu-Ray byl v nedávné době oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award, která podtrhla dynamičnost a inovativní prvnky značky Lite-On.

Jelmer Veldman, marketingový manažer PLDS Europe představí nejnovější trendy, nové produkty či inovativní technologie v tomto rychle se rozvíjejícím průmyslu a to na prezentaci, která se bude konat v prostorách Reseller Meeting Poing, Pavilon G2, 24. října 2007 v 15.00

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).