Hlavní navigace

Společnost SkyNet koupila svého konkurenta Brunet

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost SkyNet koupila svého konkurenta Brunet

Brno 12.1. 2005 – Dne 10. ledna získala společnost SkyNet, a.s. 100% podíl ve společnosti Brunet, s.r.o. Cílem akvizice je další posílení pozice společnosti SkyNet na tuzemském trhu, expandování do dalších regionů a navýšení portfolia smluvních klientů.

Společnost Brunet působí v oblasti poskytování internetových služeb prostřednictvím bezdrátových technologií v Jihomoravském kraji. Pokrývá mimo jiné plně město Znojmo a jeho bezprostřední okolí. SkyNet provozuje a spravuje celorepublikovou síť, umožňující poskytování široké škály hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb na nejvyšší úrovni.

Bezprostředně po převzetí byl zahájen proces fúze obou společností, za kterou převzal odpovědnost Ing. Dalibor Šafář, nový jednatel společnosti BRUNET, s.r.o., který je také členem představenstva společnosti SkyNet, a. s.. „Nejbližším společným cílem obou bývalých konkurentů“, uvedl po podepsání kontraktu, „je hladké začlenění Brunetu do struktur SkyNetu, což všichni bez rozdílu považujeme za prvořadý úkol pro nás pro všechny.“.

„Společnost Brunet je finančně zdravá a znamená další posílení SkyNetu. Jeho současní zákazníci budou moci nejen nadále využívat svých dosavadních služeb v plné kvalitě, ale budou mít plně k dispozici i další servis z portfolia společnosti SkyNet, jako jsou například hlasové služby nebo služby z oblasti bezpečnosti.“, uvedl Josef Jurašek, výkonný ředitel společnosti SkyNet.


SkyNet, a.s.

Skupinu SlovaNet Group vlastní nizozemská společnost SlovaNet B.V. spolu s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital. Její tuzemská formace, společnost SkyNet, a.s. působí na trhu telekomunikačních služeb již od roku 1994 a řadí se mezi nejvýznamnější alternativní operátory, poskytující hlasové, datové, síťové a služby v oblasti bezpečnosti. Ty charakterizuje důraz na individuální přístup ke klientovi, nesmlouvavá kvalita a vysoká míra bezpečnosti.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Marcela Havlíčková
marketingové oddělení
telefon + 420 541 594 159
e-mail: marcela.havlic­kova@skynet.cz