Hlavní navigace

Společnost SkyNet převzala ha-vel voice

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost SkyNet převzala ha-vel voice

Praha, 9.8. 2005 – Společnost SkyNet, a.s., přední poskytovatel internetových a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat, převzala zákaznickou strukturu akciové společnosti V Voice (dříve ha-vel® voice).

„Tímto krokem se nám podařilo posílit pozici na českém telekomunikačním trhu,“ uvedl Karel Taft, předseda představenstva společnosti SkyNet, a.s., a dodal, že: „Naším cílem je i nadále růst rychleji než trh, a to cestou akvizic klientů i konkurentů.“

„Jsem velmi rád, že SkyNet bude moci nabídnout zákazníkům ha-vel voice další služby s přidanou hodnotou, zejména pak připojení k internetu z řady FlexiDSL, v nejvyšší možné kvalitě za minimální ceny“, doplnil Josef Jurašek, výkonný ředitel společnosti SkyNet, a.s.

O společnosti SkyNet, a.s.

Společnost SkyNet, a.s., člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí na trhu telekomunikačních služeb již jedenáct let. Společnost se řadí mezi nejvýznamnější alternativní operátory poskytující rozsáhlou škálu hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb. Nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť se 120 přípojnými body v České republice.