Hlavní navigace

Společnost Sloane Park posílila tým velkoobchodního prodeje konektivity

[Tisková zpráva] Do týmu pro velkoprodej IP konektivity a digitálních datových okruhů v ČR nastoupili dva noví key account manažeři, Daniel Schönauer a Jan Taišl, kteří budou zajišťovat komunikaci s významnými zákazníky z řad telekomunikačních operátorů.

Sdílet

Praha – 19. května 2006 – Společnost Sloane Park Property Trust, a. s., rozšířila svůj obchodní tým pro velkoprodej telekomunikačních služeb ze svého portfolia v České republice. Od května zde trvale působí Daniel Schönauer a Jan Taišl, kteří přešli ze společnosti ČD Telematika, a. s.

„V současnosti patříme mezi skupinu TOP 5 společností v oblasti velkoobchodního prodeje telekomunikačních služeb. Rozšíření obchodního týmu je pak v souladu s naším záměrem tuto pozici do budoucna posílit a dále rozvíjet oblast souvisejících služeb,“ říká Martin Hruška, předseda představenstva společnosti Sloane Park a dodáva „Dnes aktivně obchodujeme služby na téměř 400 bodech naší sítě a počet zakázek, které realizujeme za měsíc se za poslední rok více než zdvojnásobil“.

Oba key account manageři patří mezi zkušené obchodníky, s dlouholetou zkušeností na českém trhu velkoobchodu s telekomunikačními službami. Jejich znalost nejen obchodní, ale i technická je zárukou odbornosti pro zákazníky, kteří hledají u společnosti Sloane Park kvalitní podporu pro rozvíjení svých služeb.

Sloane Park je zaměřen výhradně na prodej služeb telekomunikačním operátorům, lokálním posky-tovatelům a freenetům, a ze zásady neprodává služby koncovým uživatelům, čímž chrání trh svých partnerů. Zkušenosti pánů Schönauera a Taišla tak jsou velkým přínosem pro strategický cíl společnosti Sloane Park – být v České republice poskytovatelem konektivity pro ISP číslo jedna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).