Hlavní navigace

Společnost Sloane Park vylepšila řízení projektů

[Tisková zpráva] Novým projektovým manažerem ve společnosti Sloane Park se od počátku měsíce stal Pavel Dorňák, který doplnil tým určený k realizaci zakázek pro velkoodběratele páteřní konektivity.

Sdílet

Praha – 22. srpna 2006 – Společnost Sloane Park Property Trust, a. s., vzhledem k vysokému nárůstu zakázek v oblasti velkoobchodního prodeje telekomunikačních služeb posílila tým odpovědný za řízení projektů o nového projektového manažera.

Od srpna nastoupil nově na pozici projektového manažera Pavel Dorňák, jenž před nástupem působil jako vedoucí servisní skupiny společnosti České Radiokomunikace. Zde byl mimo jiné odpovědný za vedení projektu GPRS pro bankomaty po celé ČR.

„Kvalitní projektové řízení je pro naši firmu zásadní pro obchodní úspěch. Veškeré zakázky které realizujeme pro naše zákazníky mají charakter samostatného projektu. Počet realizovaných zakázek je oproti stejnému období loňského roku více než trojnásobně vyšší a tak naše společnost na tomto poli neustále posiluje kapacity,“ říká Martin Hruška, předseda představenstva společnosti Sloane Park. „Pan Dorňák je díky dlouholeté zkušenosti s touto prací v telekomunikacích velmi cennou posilou pro náš tým projektových manažerů. Jeho příchod neznamená jen dalšího člověka do týmu, ale především jsme získali odborníka, který pomůže zvýšit efektivitu celého oddělení zavedením nových pravidel projektového řízení.,“ dodává M. Hruška.

Náplní projektového manažera ve společnosti Sloane Park je řízení realizace zakázky na základě objednávek od obchodních manažerů. To znamená od zadání konfigurace portů internímu IT oddělení v jednodušším případě, až po návrh a dodávku technologií, akvizici objektu a spolupráci s mnoha subdodavateli v případě, že se jedná o budování nového POPu.

Pavel Dorňák vystudoval Střední integrovanou školu strojírenskou v Brandýse nad Labem, obor elektronik pro číslicovou a řídící techniku. Nyní disponuje znalostmi sítí typu ATM, FrameRelay, PDH, SDH, X.25, xDSL, VoIP či informacemi o mikrovlnných zařízeních Alcoma, Orcave, Dart, Pasolink, Angel, Breeze, Siemens a Canopy. Dále je držitelem osvědčení odborné způsobilosti k provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky a osvědčení o aplikaci protipožárních prostupů Roxtec a Intumex.

Je mu 28 let a k jeho zálibám patří dva synové (5 let a 5 měsíců) a stavební činnost (jeden bytový dům již realizoval se svým tchánem). Když zbývá čas, tak provozuje cyklistiku, tenis a squash.