Hlavní navigace

Společnost SMART Comp. a. s., provozovatel optické telekomunikační sítě NETBOX, rozšiřuje od 6. 12. 2010 všem uživatelům NETBOX Televize nabídku tematických kanálů o balíček „Internetová rádia“.

[Tisková zpráva] Obsahem je dvacet rádií nejrůznějších žánrů, která jsou běžně dostupná jen přes internet.

Sdílet

„Od prosince budou mít všichni naši zákazníci internetová rádia dostupná přes set-topbox ve své televizi a nebudou tedy nuceni k jejich poslechu zapínat počítač. Máme v plánu seznam stanic dále rozšiřovat, a to hlavně na základě přání a ohlasů zákazníků,“ uvedl ředitel obchodu Vítězslav Vojáček.

 

Služba bude k dispozici od 6. 12. do 31. 12. 2010 všem zákazníkům NETBOX Televize a Balíčku zdarma. 

V prvním čtvr­tletí roku 2011 si bude možné „Interne­tová rádia“ ob­jednat za akční cenu 19 Kč / měsíc na dobu šesti měsíců, přičemž standar­dní ceníková ce­na je 29 Kč. 

Všichni noví zákazníci sítě  NETBOX si budou moci vyzkoušet Internetová rá­dia v rámci dlouhodobě nabízené služby NETBOX komplet na zkoušku.  Ta je automaticky aktivována všem novým zákazníkům, kteří tak při aktivaci získají všechny funkce NETBOX Televize na měsíc zdarma.

 

Již dnes je součástí  televizních balíčků rádio­vé vysílání, kte­ré obsahuje stanice Radiožurnál, Praha, Vltava, Region, 2+6/CRo 7, Cro 4 Radio, D-dur, Radio Česko, Leonardo, Proglas, BBC CZ, Radio FM, Fun Radio, OKEY, VIVA, Radio 7, Radio Hey, Lumen. Tyto stanice jsou šířeny zdarma.

 
 

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX®  ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín a Opava. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Díky své koncepci poskytuje síť NETBOX® spolehlivou triple-play službu (internet, IPTV a VoIP). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).