Hlavní navigace

Společnost T-Systems získala globální certifikaci Run SAP pro provoz a implementaci

[Tisková zpráva] Jako globální partner SAP poskytuje společnost T-Systems svým zákazníkům kvalitní služby v průběhu celého životního cyklu SAP řešení. Run SAP metodologie použitá v rozsahu end-to-end.

Sdílet

            Společnost T-Systems získala globální certifikaci Run SAP Operations od firmy SAP AG, která  ji staví do úrovně SAP Global Support Partner. T-Systems byl také certifikován v oblasti implementace SAP. Jako globální partner SAP v oblasti služeb, podpory a hostingu je T-Systems nyní jednou z mála společností, které mají certifikaci v úrovni globální SAP partnerství pro všechny tři klíčové oblasti. Partnerství nepřesahuje jen hranice států, ale má vliv na široké spektrum odvětví, technologií a uživatelských skupin.

            „Jako globální partner společnosti SAP nabízíme end-to-end podporu aplikací v našich datových centrech, která máme po celém světě, při vysoké úrovni kvality a dodržování SAP metodologie (Run SAP). Tyto služby pokrývají celý životní cyklus SAP aplikací,“ říká Christoph Hermann, Vice President Global Delivery Unit SAP Services ICTO ve společnosti T-Systems a vysvětluje klíčové výhody certifikace. „Použitím Run SAP metodologie můžeme zákazníkům nabídnout mimořádně spolehlivé služby a vyšší dostupnost procesů v aplikacích. Naše SAP end-to-end řešení minimalizují rizika a výpadky.“

            Společnost T-Systems spoléhá  na metodologii Run SAP od konce roku 2009. Inovativní metodologie optimalizuje SAP systémy pomocí koncových standardů pro provoz ve spojení s nejlepšími zkušenostmi (best practice) při implementaci SAP projektů. Zákazníci společnosti T-Systems budou profitovat z globální certifikace ve více směrech. SAP standardy pro provoz pomohou snížit náklady pomocí automatizace procesů. Nabídnou také pokročilé sledování a ověřování, které pomůže zákazníkům zlepšit nákladovou stránku provozu SAP aplikací a plně podporovat legislativní požadavky.

            Globální certifikace také umožňuje společnosti T-Systems stát se nejlepší volbou pro implementace metodologie Run SAP ve velkých mezinárodních firmách. T-Systems v Mexiku byl v loňském roce jedním z prvních ICT poskytovatelů služeb v Latinské Americe, který získal Run SAP certifikaci. Tento fakt pomáhá zákazníkům lépe plánovat a realizovat koncová SAP řešení v souladu se standardy.

            Provoz a implementaci SAP aplikací  na základě standardů a certifikací poskytuje společnost T-Systems i v České republice. Součástí nabídky jsou i přednastavená řešení pro výrobní obory a specifické řešení pro zdravotnictví. Společnost T-Systems také v České republice poskytuje, jako jedna z prvních firem, nákladově efektivní cenový model SAP, založený na poskytnutí komplexní SAP služby včetně pronájmu licencí a s podporou provozu pro zákazníky v lokálních datových centrech 
            T-Systems.

            O společnosti T-Systems

          Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

          T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky včetně řešení pro veřejnou správu. V roce 2010 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.

          Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky s podporou inovativních řešení pro propojenou budoucnost obchodu a společnosti. Skupina má 47.600 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2010 činily 9,1 miliardy euro.

          Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

          Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com. 
          

            O skupině Deutsche Telekom


            Skupina Deutsche Telekom je jedním z předních světových poskytovatelů integrovaných ICT služeb pro více než 129 miliónů mobilních zákazníků, 36 miliónů  zákazníků fixních služeb a více než 16 miliónů  širokopásmových služeb. Skupina poskytuje produkty a služby pro pevné i mobilní sítě, internetové a IPTV zákazníky. Pro firmy zajišťuje skupina širokou škálu ICT řešení. Deutsche Telekom působí ve více než 50 zemích světa a má 247.000 zaměs­tnanců. Tržby generované v roce 2010 dosáhly výše 62,4 miliardy euro, z toho více než polovina mimo Německo.