Hlavní navigace

Společnost Tieto představila novou iPhone aplikaci pro zdravotníky

[Tisková zpráva] Praha, Ostrava – 8. prosince 2010 – Společnost Tieto vytvořila novou zdravotnickou aplikaci pro mobilní telefony iPhone. Nové mobilní řešení, nazvané iM1-Mobile, vzniklo v úzké spolupráci se zákazníky a je určeno pro nemocniční personál. Poskytuje zdravotníkům okamžitý přístup k důležitým informacím o pacientech a k dalším klíčovým údajům v nemocničním informačním systému.

Sdílet

Řešení iM1-Mobile je nejnovějším produktem v řadě mobilních řešení Tieto pro zdravotnictví a sociální péči, který byla vyvinut v přímé reakci na potřeby zákazníků. Při vývoji řešení iM1-Mobile byl kladen zvláštní důraz na pochopení vzorců používání uživateli a na zajištění jednoduché a intuitivní použitelnosti.

Arto Ryymin, výkonný viceprezident společnosti Tieto pro oblast zdravotnictví a sociální péče, řekl: „Ve spolupráci s našimi inovativními zákazníky v Evropě neustále rozvíjíme naši nabídku. Jednou z hlavních oblastí našeho zájmu je snadná použitelnost našich řešení pro zdravotnictví a sociální péči. Jsme přesvědčeni, že vyspělé mobilní aplikace jsou zajímavým způsobem, jak poskytovat lékařům a dalším profesionálům ve zdravotnictví snadno použitelné nástroje, které jim pomohou zvyšovat kvalitu péče a šetřit čas.“

Tieto pomáhá zdravotnickým a sociálním organizacím zvyšovat kvalitu a efektivitu jejich služeb. Umožňuje svým zákazníkům optimalizovat procesy, omezovat čekání, zabezpečit tok informací, přijímat kvalitní rozhodnutí a dávat občanům větší možnosti. Tieto je předním poskytovatelem informačních a komunikačních technologií pro zdravotnictví a sociální péči ve Skandinávii a má také významné projekty v Německu a v Nizozemí. Svým zákazníkům zabezpečuje Tieto budoucnost pečovatelských služeb a rozšiřuje jejich zaměření na poskytování služeb péče o život na individuální, regionální i celostátní úrovni. 

O společnosti Tieto

Tieto je společnost poskytující  služby v oblasti IT, výzkumu a vývoje a poradenství. Se 17 000 odborníky jsme jedním z největších poskytovatelů IT služeb v severní Evropě a jsme přední světovou společností ve vybraných odvětvích. Tieto se zaměřuje na poskytování služeb velkým a středně velkým organizacím. Úzce spolupracujeme s řadou předních světových společností a organizací a rosteme společně s nimi. Akcie společnosti jsou obchodovány na burzách NASDAQ OMX v Helsinkách a Stockholmu. Další informace najdete na adrese www.tieto.cz.