Hlavní navigace

Společnost Trend Micro na veletrhu CeBIT 2008

[Tisková zpráva] Praha, 26. února 2008 - Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), leader na trhu síťového antivirového softwaru a hardwaru a softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb bude i v letošním roce vystavovat na veletrhu CeBIT.

Sdílet

Trend Micro můžete navštívit letos v hale 6, stánku G12.

Specialisté na zabezpečení obsahu společnosti Trend Micro se letos zaměří na dvě nejdůležitější výzvy v oblasti IT bezpečnosti: webovou bezpečnost a únik dat. Na tato témata bude zaměřena i tisková konference společnosti Trend Micro. K tomu se také vztahuje aktuální studie Chief Information Security Office (CISO), kterou také Trend Micro představí.

Tisková konference Trend Micro se koná 5. března od 14:30 do 15:30 hodin v místnosti 17 v Convention Centru. Raimund Genes, CTO Anti-Malware, Trend Micro, představí Leakproof 3.0 – nové řešení Trend Micro proti únikům dat. Novináři budou seznámeni s přehledem aktuálních scénářů hrozeb a možnostmi, jak se jim bránit pomocí řešení společnosti Trend Micro Total Web Threat Protection.

Oficiální prezentace nejnovějších výsledků Studie CISO se koná dne 6. března od 10:00 do 13:00 hodin v místnosti 17 v Business Centru. Průzkum byl vytvořen kolínskou Agenturou Known Sense ve spolupráci s partnery – společnostmi Trend Micro, EnBW, Pallas, SAP, SonicWall a Steria Mummert Consulting.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).