Hlavní navigace

Společnost Trend Micro přináší bezpečnostní řešení pro uživatele beta verze operačního systému Microsoft Windows Vista

[Tisková zpráva] Cupertino, CA – 31. května 2006 – společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), přední poskytovatel softwaru a služeb pro antivirovou síťovou ochranu a zabezpečení internetového obsahu, oznámila spuštění řešení PC-cillin™ Internet Security, které poskytne antivirovou a další ochranu systému Windows Vista™, nové generaci klientského operačního systému Windows, pro který je toto řešení určeno.

Sdílet

Trend Micro™ PC-cillin pro beta verzi operačního systému Windows Vista bude k dispozici ke stažení na webové stránce “Security at Home” společnosti Microsoft http://www.mi­crosoft.com/at­home/security/vi­ruses/wsc/en-us/windowsvis­tabeta2.mspx, která obsahuje celou řadu bezpečnostních informací pro přípravu systému Windows Vista.

„Snahou společnosti Microsoft je pomáhat zákazníkům zabezpečit jejich počítače při přechodu na operační systém Windows Vista Beta 2,“ řekl Mike Sievert, místopředseda Windows Client Marketing společnosti Microsoft. „Těší nás, že se společnost Trend Micro bude poskytovat řešení PC-cillin Internet Security uživatelům naší verze beta 2.“

Operační systém Windows Vista má být velkým přínosem pro organizace, protože dokáže hladce připojit uživatele k informacím, umožňuje zvýšit produktivitu mobilního a vzdáleného přístupu, značně snižuje náklady na zavedení a podporu a poskytuje bezpečnější a kompatibilnější platformu pro stolní počítač. Trend Micro PC-cillin Internet Security nabízí uživatelům operačního systému Windows rozšířené funkce, které přesahují standardní antivirovou ochranu a ochranu prostřednictvím brány firewall, a pomáhá chránit uživatelské počítače před novými hrozbami, jako jsou například cílené podvody (phishing), síťové viry, nevyžádaná pošta, narušení Wi-Fi, nevhodný webový obsah nebo spyware.

„Jsme rádi, že můžeme úzce spolupracovat se společností Microsoft během vývoje beta verze operačního systému Windows Vista, abychom se ujistili, že řešení PC-cillin poskytne zákazníkům kompletní internetovou ochranu,“ řekl Lane Bess, globální generální ředitel spotřebitelských produktů a služeb společnosti Trend Micro. „Uživatelé operačního systému Windows Vista se mohou spolehnout na dlouholeté odborné zkušenosti společnosti Trend Micro s ochranou počítačů, protože chráníme klientské operační systémy Windows našich zákazníků již téměř dvě desetiletí a v současnosti chráníme více než 300 miliónů uživatelů služby Microsoft Hotmail na světě.“