Hlavní navigace

Společnost Trend Micro nabízí přidanou hodnotu a rozšiřuje prodejní základnu prostřednictvím Trend Micro Advantage programu

[Tisková zpráva] Londýn, VB – 12. června 2006 – Společnost Trend Micro, Inc. (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), přední poskytovatel antivirového zabezpečení a ochrany obsahu, oznámila, že po uvedení bezpečnostního řešení „Worry Free“ pro malé a střední organizace (SMB), spustila program Trend Micro Advantage pro prodejní partnery.

Sdílet

Řešení Trend Micro „Worry-Free“ byla navržena speciálně pro potřeby menších organizací a představují balíček dokonalého zabezpečení, který lze snadno spravovat a udržovat. Malé a střední organizace vyžadují řešení, která je chrání před celou řadou hrozeb; nicméně vzhledem k personálnímu i finančnímu omezení potřebují bezpečnostní řešení v integrovaném balíčku, který umožňuje snadnou instalaci s přehledným a jednoduchým rozhraním a virtuální podporou.

„Hlavním cílem společnosti Trend Micro je podporovat obchodní partnery, seznamovat je s možnostmi, které přinášejí jejich zákazníkům bezpečnostní řešení „Worry-Free“. Nabízený program pro partnery je hodnotný a vysoce motivující. Pomáhá maximalizovat zisky všech zúčastněných,“ řekl Aldo Rimondo, místopředseda společnosti Trend Micro pro marketing EMEA. „Rádi bychom doporučili našim partnerům, kteří dosud neviděli program Trend Micro Advantage, aby věnovali několik minut a seznámili se s jeho výhodami“.

„Společnost Trend Micro poskytuje kompletní sadu řešení pro podporu prodeje, která učí naše prodejce efektivně prodávat produkty na trhu SMB. Při použití správného řešení, správného oslovení trhu a hodnotné nabídky jsme svědky zvýšení nejen počtu participujících obchodních partnerů, ale i zvýšení nákupů,“ doplňuje Mukesh Gupta, ředitel společnosti e92plus.

Mezi základní součásti nabídky Trend Micro Advantage Programe pro SMB patří:

Snadno použitelné řešení – Trend Micro Client/Server/Mes­saging Security for SMB: Chrání počítače a servery Windows a servery Microsoft Exchange před viry a hackery prostřednictvím komplexní integrované ochrany, která podstatně zjednodušuje správu zabezpečení organizacím, které vyžadují spolehlivé řešení.

Bezplatná technická podpora
Prodejci nebo jejich zákazníci mají přístup k bezplatné technické podpoře prostřednictvím horké linky (v pracovní době) nebo webového portálu, který zajišťuje síť autorizovaných distributorů v konkrétní zemi.

Bezplatný software NFR
Partnerům je k dispozici bezplatná licence NFR jako prodejní nástroj; umožní jim plně se seznámit s jednoduchostí produktů a pomůže při nabízení produktů zákazníkům.

Systém věrnostních odměn
Každým prodejem řešení Trend Micro Worry Free Security pro SMB získá příslušný prodejce body, které lze vyměnit za kupóny. Tyto kupóny lze použít v oblíbených prodejnách.

Marketingová podpora
Společnost Trend Micro poskytuje pravidelné a konzistentní informace o aktualizacích a vydáních produktů, včetně prodejních příruček, nástrojů, ukázek a zákaznických referencí.

K dispozici je soubor snadno přizpůsobitelných materiálů, které mohou partneři využívat pro vlastní komunikaci.

Školení
Trend Micro poskytuje kompletní program online školení, na kterých se partneři seznamují nejen se samotnými řešeními, ale také se způsoby jejich účinného prodeje.

Více informací o progamu je možné získat na: http://www.tren­dmicroadvanta­ge.com