Hlavní navigace

Společnost VMware oznámila dostupnost VMware GoPro

[Tisková zpráva] Komplexní cloudové služby zjednoduší správu IT, zvýší produktivitu a nabízí malým a středním podnikům rychlejší přechod k VMware vSphere

Sdílet

Praha, 28. ledna 2011 – Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloud computingu, oznámila celosvětovou dostupnost VMware GoTM Pro, komplexní cloudové služby, která malým a středním podnikům (SMB) umožňuje konsolidovat, kontrolovat a zabezpečit jejich fyzickou a virtuální IT infrastrukturu.

„S VMware Go Pro přinášíme snadno využitelné řešení pro správu IT infrastruktury malých a středních podniků s cenově dostupnou správou aktualizací, help deskem, správou hardwarových aktiv a softwarových licencí,“ říká Manoj Jayadevan, ředitel pro rozvíjející se podnikání a služby společnosti VMware.

VMware Go Pro poskytuje malým a středním podnikům jednotný nástroj ke správě jak virtuální, tak fyzické infrastruktury, a zjednodušení správy IT. SMB tak mohou soustředit své zdroje na hodnotnější aktivity místo správy rutinních úkolů. VMware Go Pro byl vyvinut v partnerství s Shavlik Technologies za využití odborných znalostí Shavlik v IT a správě aktualizací pro SaaS a on-premise řešení.

„Těší nás, že rozšiřujeme naše partnerství s VMware a pomáháme tak zákazníkům zjednodušit správu jejich IT,“ říká Mark Shavlik, prezident a ředitel Shavlik Technologies. „VMware GoTM Pro využívá naše SaaS řešení, aby umožnil zákazníkům prolomit bariéry, kterým mohou čelit, když přechází na komplexní technologie.“ 

Klíčové  vlastnosti a výhody VMware Go Pro

Snadnější přechod k VMware vSphere® – VMware Go Pro poskytuje rozhraní webového prohlížeče a intuitivního průvodce, který uživatele provede všemi potřebnými úrovněmi instalace a nastavení VMware vSphere Hypervisor.

Bezpečnost fyzické  a virtuální infras­truktury – VMware Go Pro obsahuje jednoduché a cenově dostupné řešení správy aktualizací speciálně vyvinuté pro malé a střední podniky.

Kontrola softwarového inventáře a licencí – VMware Go Pro pomáhá zákazníkům udržovat kontrolu nad softwarovým inventářem pomocí neustálého sledování fyzických a virtuálních strojů pro softwarové tituly, takže IT oddělení přesně ví, co existuje a co se využívá v jejich prostředí.

Sledování  a správa hardwarových aktiv – VMware Go Pro usnadňuje malým a středním podnikům sledování hardwarových strojů stejně jako správu jejich konfigurace, náklady a servisní historii, takže společnosti mohou mít kompletní přehled o své IT infrastruktuře.

Zefektivnění  správy IT požadavků – S VMware Go Pro mohou uživatelé velice snadno vytvořit a spravovat požadavky na IT, stejně jako okamžitě zjistit jejich platnost, prioritu a stav. IT také může vyhodnotit starší reporty požadavků, aby lépe porozumělo trendům a zatížení IT oddělení. 

xxx 

O VMware  

Společnost VMware poskytuje řešení pro virtualizaci podnikové infrastruktury, která firmám všech velikostí dosahovat lepších výsledků v podnikání. Zákazníci se na společnost VMware, která poskytuje nejrozšířenější virtualizační platformu VMware vSphere, spoléhají při snižování investičních a provozních nákladů, zvyšování pružnosti, zajištění nepřetržitého provozu svého podnikání, posilování bezpečnosti a snižování ekologické zátěže. S tržbami ve výši 2,9 miliardy USD v roce 2010, více než 250 tisíci zákazníků a 25 tisíci partnerů je VMware lídrem v oblasti virtualizace a pravidelně se umísťuje na žebříčku top preferovaných řešení IT řediteli. Společnost VMware sídlí v Silicon Valley a disponuje pobočkami po celém světě. Další informace najdete na www.vmware.com/cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).