Hlavní navigace

SPOLEČNOST WAAGNER-BIRO STAHLBAU AG SE ROZHODLA PRO SYSTÉM BUSINESS INTELLIGENCE OD FIRMY INFOR

[Tisková zpráva] MNICHOV – 10. října 2006 – Infor, jeden z největších globálních poskytovatelů podnikového softwaru, usnadnil řízení společnosti Waagner-Biro Stahlbau AG, specialisty na výrobu geometricky složitých konstrukcí vyrobených z oceli, skla, lan a textilních krytin, a to použitím systému Infor Business Intelligence, který poskytne řídicímu týmu přesné referenční údaje pro informované rozhodování.

Sdílet

Společnost Waagner-Biro Stahlbau AG byla přesvědčena komplexní funkčností vícerozměrné databáze OLAP, do které patří například hladká integrace do programu Microsoft Excel a také bezproblémová implementace, dokončená v průběhu pouhých pěti konzultačních dní.

Osoby, které jsou zodpovědné za plánování ve firmě Waagner-Biro Stahlbau AG, mají automatický přístup k rozpočtu a skutečným datům z různých zdrojů, mohou používat centrální a pružnou platformu systému Business Intelligence (BI) pro sestavování zpráv a plánování. A díky tomu, že obchod může pokračovat jako obvykle v prostředí Excel, byla firma Waagner-Biro schopna vyhnout se dodatečným nákladům a dlouhému času potřebnému pro implementaci klienta a školení uživatelů. Všechny informace jsou dostupné v několika sekundách, bez ohledu na uživatelské skupiny – mnohem rychleji než dříve. Přehledně uspořádané výkazy pak poskytují řídicím pracovníkům cenná srovnání a analýzy.

“Pomocí nového pružného řešení jsme byli schopni podstatným způsobem zkrátit časy potřebné pro plánování a přípravu rozpočtu. Systém poskytuje aktuální skutečná data pro provedení analýzy v rekordním čase a je schopen odeslat údaje o plánu, včetně poznámek, do databáze,” říká Michael Pierer oprávněný signatář a vedoucí finančního oddělení firmy Waagner-Biro Stahlbau AG.

V průběhu několika týdnů zahájila firma Waagner-Biro Stahlbau AG skutečný provoz s novou platformou. Vedoucí projektu provedli část implementace sami, takže konzultace s externími poradci byly nutné pouze po dobu pěti dní. I přes rychlou fázi implementace, Waagner-Biro Stahlbau AG klade velký důraz na řízení kvality, které zahrnuje, například i logickou a kompletní dokumentaci a podrobné zkoušky.

“Jsme vždy potěšeni, když se dobře umístíme; naše řešení je oceňováno v kategoriích ‘výkonnost’ a ‘nejrychlejší implementace prototypu’ v posledním průzkumu OLAP Survey 4. Tyto oblasti mají největší vliv na úspěch implementace. Navíc, naše řešení má vynikající výsledky, i pokud jde o funkčnost a uživatelskou přívětivost,” říká Hermann Stehlík, viceprezident pro marketing EMEA firmy Infor.

Infor BI vychází ze systému MIS Alea firmy MIS Austria GmbH, která je součástí skupiny Systems Union Group, již společnost Infor nedávno získala.

Další informace můžete nalézt na Internetu na adrese http://www.in­for.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).