Hlavní navigace

Společnost ZyXEL otevřela pobočku na Slovensku

[Tisková zpráva] V Praze dne 21. března 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení otevřel novou pobočku v Bratislavě. Na pozici Business Development Managera pro Slovensko byl jmenován Roman Pinček, který bude řídit veškeré aktivity společnosti na Slovensku. Za svojí činnost je zodpovědný regionálnímu řediteli pro Českou republiku, Slovensko a Polsko Milanovi Baranovi.

Sdílet

Roman Pinček v minulosti získal odborné zkušenosti v oblasti telco řešení i s budováním distribuční a partnerské sítě.

ZyXEL se pod vedením Romana Pinčeka na Slovensku zaměří na ADSL a VoIP řešení v segmentu telco. Vedle toho již existuje úspěšná spolupráce se slovenskými distributory BGS distribution, Data a eD Slovakia.

“Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo pro naši společnost získat profesionála v oblasti telco, jakým je Roman Pinček. Jeho zkušenosti a znalosti v oblasti IT budou pro naše obchodní aktivity na Slovensku velkým přínosem“, řekl Milan Baran. „Otevření naší pobočky na Slovensku znamená další rozšíření našich obchodních a marketingových aktivit v tomto regionu.“

Rozhodnutí o otevření slovenské pobočky je založeno na zvyšujícím se objemu rostoucích obchodních příležitostí. Region střední Evropy (Polsko, Česká republika a Slovensko) je pro společnost ZyXEL velmi významný. Centrální pobočka Tchajwanské společnosti ZyXEL pro střední Evropu byla otevřena v Praze v roce 2004.