Hlavní navigace

Společnost ZyXEL se připojila k partnerskému programu Go Purple společnosti Extreme Networks, aby zajistila interoperabilitu řešení Ethernet třídy Carrier

[Tisková zpráva] Hsinchu, Tajwan, 8. 1. 2010. ZyXEL Communications (TSE:2391), přední společnost v oblasti vysokorychlostních přístupových řešení, dnes oznámila, že Carrier Ethernet MEF switche ZyXEL a řešení Carrier Ethernet společnosti Extreme Networks, Inc. (Nasdaq: EXTR), včetně switche BlackDiamond(R) 20800, byly společně testovány a byla ověřena jejich interoperabilita.

Sdílet

Byla ověřena flexibilita architektury a inteligentní dodávka služby z hlediska interoperability v rámci partnerského programu Extreme Networks® Go Purple™. Společnosti také ověřily rychlý failover na resilientní kruhové topologii, funkčnost technologie Quality of Service (QoS) a síťové zabezpečení. Tato společně testovaná řešení pomohou poskytovatelům služeb vybudovat škálovatelnou a spolehlivou síť Carrier Ethernet zaměřenou na dodávky služeb.

Poskytovatel wilhelm.tel v Německu využívá vysokorychlostní IP řešení pro své sítě Triple Play. Síť je postavena na výkonné a cenově efektivní síti Carrier Ethernet.

„Wilhelm.tel zajišťuje škálovatelnou, spolehlivou síť s pokročilou technologií Ethernet na bázi optických linek, přičemž kombinace řešení Extreme Networks a ZyXEL Active Ethernet ETTx/FTTx hraje důležitou roli v tom, že nabízí vysokou kvalitu přenosu dat, velkou šířku pásma a možnost škálovatelných služeb,“ říká Heiko Liebscher, CTO společnosti wilhelm.tel. „Z ekonomického hlediska je kombinace Ethernetu a optických linek bez konkurence, protože umožňuje využívat jednu síť pro mnoho účelů a tak mít otevřené dveře do budoucna.“

Switche Extreme Networks Carrier Ethernet jsou konstruovány tak, aby v nich poskytovatelé našli flexibilní a cenově efektivní řešení pro konvergované služby.

„Jsme potěšeni tím, že se společnost ZyXEL začlenila do našeho partnerského programu Go Purple a přidala se tak k těm nejlepším organizacím, které podporují interoperabilitu a škálovatelné sítě,“ říká Dick O’Hara, ředitel úseků strategických aliancí v Extreme Networks. „Zákazník tak získá ověřená řešení, která jsou cenově efektivní a připravená k okamžité realizaci.“

Kvalita zařízení Ethernet společnosti ZyXEL je již několik let vysoce ceněna globálními telco operátory. Výkonnostní charakteristiky výrobků postavených na technologii Ethernet splňují náročné požadavky operátorů při konstrukci a vývoji sítí Carrier Ethernet.

„Partnerství společností ZyXEL a Extreme Networks přidává nové výrobky do portfolia Carrier Ethernet, které teď nabízí kompletní řadu pro poskytovatele služeb,“ říká Leonard Liu, ředitel úseku strategických aliancí Enterprise Solutions Business Unit ve společnosti ZyXEL. Díky flexibilní architektuře a mechanismu pro inteligentní dodávku služeb mohou naši zákazníci z řad poskytovatelů vybudovat škálovatelnou a spolehlivou metro síť s maximální mírou návratnosti investic.“

O společnosti Extreme Networks, Inc.
Extreme Networks dodává organizacím a poskytovatelům konvergované sítě Ethernet, které podporují přenos dat, hlasu a obrazu. Dodávaná síťová řešení disponují vysokým výkonem a velkou spolehlivostí (high availability), a umožňují tak zákazníkům vyřešit jejich reálné komunikační potřeby. Extreme Networks je aktivní ve více než 50 zemích, kde dodává pevné i bezdrátové bezpečné LAN sítě, infrastrukturu datových center a transportní řešení Ethernet pro poskytovatele. Všechny dodávky jsou jištěny globální technickou podporou (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Více informací naleznete na stránkách http://www.ex­tremenetworks­.com.

O společnosti ZyXEL
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o vedoucího dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení pro poskytovatele připojení, ale také pro podnikatelské subjekty a domácí uživatele. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a 70 distributorů po celém světě ve více než 150 zemích. ZyXEL Communications Corp. má 29 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě.

Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.