Hlavní navigace

Společnost ZyXEL získala za své produkty MAX-100/200 prestižní ocenění „Best of WiMAX World Awards 2006“

[Tisková zpráva] V Praze dne 31. října 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení oznamuje, že jeho produkty MAX-100 PCMCIA karta pro uživatelé přenosných počítačů a MAX-200 CPE jednoduchý plug-and-play router navržený pro domácí uživatele, obdržely cenu WiMAX World Award v kategorii zařízení/periferní zařízení/aplikační software na konferenci WiMAX World USA Expo 2006.

Sdílet

Produkty oceněné jako Best of WiMAX World 2006 jsou vybírány na základě pečlivého hodnocení a analýz provedených nezávislou porotou složenou z takových odborníků z řad Wi-Fi komunity, jako jsou: Charles Wu, šéf CWLab; Craig Mathias, šéf Farpoint Group; Will Strauss, vedoucí analytik Forward Concepts; Adlane Fellah, výkonný ředitel a zakladatel Maravedis Inc.; Carolyn Gabriel, vedoucí analytik Rethink Research; Berge Ayvazian, šéf strategie Yankee Group; zástupci xchange magazínu a společnosti Transmedia. Porota hodnotila přes 40 nominovaných produktů a diskuze byly velmi bouřlivé. Výrobky ZyXEL zaujaly porotu mezi ostatními produkty díky svým výjimečným vlastnostem a kvalitní technologii, a získaly prestižní ocenění.

ZyXEL MAX-200 CPE je WiMAX 802.16e-2005 brána/router s vestavěným SIP (Session Initiation Protocol) založeném na VoIP ATA portu. To dělá tento produkt ideálním řešením pro poskytovatele bezdrátového internetového připojení, když umožňuje plnohodnotně nabízet služby jako jsou VoIP a IPTV.

MAX-100 PCMCIA karta je navržena pro mobilní uživatele, kteří mají notebooky s operačním systémy Windows XP/2000, a je kompatibilní se standardem IEEE802.16e-2005 WiMAX s 23dBm silným rádiovým signálem pro širokopásmové a vysokorychlostní připojení.

Je v plánu, že oceněné produkty ZyXEL MAX-100 a MAX-200 budou dostupné v první polovině roku 2007. Pro přesnější informace o dostupnosti WiMAX produktů, prosím kontaktujte nebližšího distributora produktů ZyXEL nebo prosím navštivte webové stránky: www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).