Hlavní navigace

Společnosti ASUS a Lamborghini navázaly všestrannou spolupráci

[Tisková zpráva] Spojení informačních a automobilových technologií přináší ohromující novinky

Sdílet

Společnosti ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) a Automobili Lamborghini dnes oznámily všestrannou spolupráci, která spojuje pokročilé informační technologie s automobilovou tradicí. Výsledkem je série notebooků Lamborghini, která zdědila všechny okouzlující charakteristické rysy pravého Lamborghini.

Notebook série Lamborghini, dodávaný ve žluté a černé barvě, je špičkovou ukázkou technologické a automobilové fúze a je opravdovou revolucí v oblasti mobilních počítačů. Konstrukčními detaily a speciálním zrcadlově lesklým povrchem vytvořil tým průmyslového designu ve společnosti ASUS úspěšně výjimečnou novinku, která již samotným vzhledem vyvolává dojem výkonu, rychlosti, síly a krásy.

„Spolupráce společností ASUS a Lamborghini spojuje dvě značky, které představují nejvyšší kvalitu a výkon,“ řekl Tony Chen, ředitel ASUS Notebook Business. „Nová série notebooků ASUS Lamborghini, spojení toho nejlepšího z obou společností, přinese bezpochyby nový pohled na mobilní počítače. S unikátní mobilní technologií ASUS a špičkovým průmyslovým designem Lamborghini přinášejí tyto zcela nové notebooky oživení nudného vzhledu běžných přenosných počítačů.“

Další informace o noteboocích a jiných produktech ASUS získáte na internetových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).