Hlavní navigace

Společnosti Datec a Motorola Enterprise Mobility Business uzavřely strategické partnerství

[Tisková zpráva] Nové partnerství zajistí zákazníkům mít neustálý přehled o jejich procesech ve firmě tak, aby byli schopni rychle reagovat na potřeby trhu.

Sdílet

Praha 22. února 2007 – Společnosti Motorola Enteprise Mobility Business (dříve Symbol Technologies) a Datec Retail Solutions s. r. o., oznámily zahájení užší spolupráce. Cílem tohoto partnerství je nabídnout spolehlivé a komplexní řešení logistiky obchodních procesů využívající jak kvalitního softwaru, tak i moderních informačních technologií.

Společnost Datec Retail Solutions se již několik let řadí mezi nejúspěšnější tuzemské firmy zabývající se vývojem a realizací aplikačního programového vybavení. Od firmy Motorola odebírá zejména mobilní terminály a čtečky čárových kódů, kterými doplňuje pokladní systémy dodávané převážně do maloobchodních prodejen a retailových řetězců.

„Produkty společnosti Motorola splňují náročné požadavky našich zákazníků a vzhledem k tomu, že jsme plně orientováni na kvalitní produkty se zázemím kvalitního servisu, rozhodli jsme se uzavřít partnerství právě se Motorolou,“ uvedla Ilona Nováková, ředitelka kanceláře Praha.

„Pro Motorolu je spolupráce s partnery důležitým momentem úspěchu, proto si partnerství s firmou Datec velice vážíme. Díky našemu inovativnímu a intuitivnímu řešení společně zákazníkům nabídneme kvalitní a nadstandardní služby,“ řekla Sandra Mezianová, Inside Channel Account Manager, Motorola Enterprise Mobility Business.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).