Hlavní navigace

Společnosti IBM a Sybase partnery akce s názvem "Objevte tajemství úspěšné BI"

[Tisková zpráva] Praha byla další zastávkou rozsáhlé roadshow věnované tématu business intelligence (BI), kterou organizuje společnost IDC. Společnosti IBM a Sybase zahajují spolupráci v oblasti BI.

Sdílet

Praha, Česká republika, 23. února 2007 – Dne 20. února 2007 uspořádala IDC, mezinárodní analytická a poradenská společnost působící na trhu IT technologií, za partnerské spolupráce se společností IBM Česká republika a Sybase Software konferenci s názvem „Discover the Secrets of Successful Business Intelligence.“ Odborníci ze společností IDC, Sybase a IBM zde představili netradiční přístupy k operativní business inteligence (BI), datawarehousingu a řízení podnikové výkonnosti, které ovlivňují procesy uvnitř podniku. Společnosti IBM a Sybase tak zahajují spolupráci, která má zákazníkům pomoci budovat novou generaci datových skladů.

Business intelligence hraje významnou roli v otázce konkurenceschop­nosti společnosti, přesto se však řada firem potýká s jejím nesprávným využitím. Tato akce se soustředila na témata z klíčových oblastí typu rozsah projektu, nároky na shromažďování požadavků, citlivost na změny, flexibilita a výkonnost. Thomas Vavra, programový ředitel pro IT trhy a software v IDC CEMA, uvedl přítomné do problematiky úspěšné business intelligence a využití výhod BI v rámci celé společnosti. Jiří Ptáček, BI Business Development Manager ze Sybase Software, na něj navázal s End to End Business Intelligence řešeními, která Sybase nabízí.

Cyklus přednášek zakončili Milan Král, Sales Manager z IBM Česká republika, který představil trendy v technologii unixových serverů, a Vince Neale, Business Development, Sybase EMEA, který pohovořil o faktorech úspěšnosti a zkušenostech Business Intelligence projektem v EMI Music Group.

Konference je součástí rozsáhlé roadshow po Evropě se zastávkami ve Frankfurtu, Curychu, Stockholmu, Paříži, Praze, Londýně a Amsterodamu. Více informací naleznete na http://www.id­c.com/events/e­mea/custom/eme­a_custom_syba­se_ibm_czech.jsp

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).