Hlavní navigace

Společnosti NETGEAR a Veeam zahájily spolupráci v oblasti virtualizace na platformě VMware

[Tisková zpráva] Spolupráce společností NETGEAR a Veeam přináší zákazníkům efektivnější zálohování virtualizovaných zdrojů a snížení provozních nákladů

Sdílet

Praha, 3. listopadu 2010 – Společnost NETGEAR, celosvětový dodavatel technologicky inovativních síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznámila zahájení celosvětového technologického partnerství s firmou Veeam Software, lídrem na trhu softwaru pro zálohování a replikaci dat na virtualizační platformě VMware.

Síťová úložná zařízení NETGEAR ReadyNAS nyní představují cenově ještě výhodnější a z hlediska správy jednodušší platformu pro virtualizační řešení VMware. Ve spojení s produkty Veeam Software umožní zařízení ReadyNAS zjednodušit obnovení po poruchách a zároveň snížit provozní náklady. Partnerství dále posiluje ekosystém zařízení NETGEAR zaměřených na podnikovou sféru, což zákazníkům přináší větší flexibilitu při výběru cenově dostupných úložných zařízení.

„NETGEAR a Veeam nabízejí podnikové klientele přístup k IT technologiím, které plně zastanou nároky zařízení běžných v těch největších společnostech – avšak za zlomek jejich ceny,“ vysvětluje firemní strategii Drew Meyer, ředitel storage marketingu společnosti NETGEAR, a dodává: „Spojení společností NETGEAR a Veeam je také dobrou zprávou pro naše channel partnery, kterým usnadní přípravu méně komplexních řešení pro zálohování a obnovu dat ve virtualizovaných prostředích na platformě VMware.“

Podnikové produkty řady NETGEAR ReadyNAS úspěšně prošly testovacím procesem nástroje Veeam Backup & Replication™, díky čemuž je zaručena jejich maximální interoperabilita a kompatibilita ve virtualizačních prostředích VMware. Veeam Backup & Replication spojuje sílu virtualizace s inovacemi společnosti Veeam, což v praxi přináší pokročilé technologie, jako jsou Virtualized-Powered Data Protection™ či vPower™. Patentovaná technologie Veeam také umožňuje okamžitou obnovu virtuálních strojů, aplikací a rovněž automatické ověření úspěchu procesu obnovy.

Výhody spojení společností NETGEAR a Veeam popisuje Rick Hoffman, viceprezident divize Worldwide Channels and Alliances společnosti Veeam: „Do virtualizace IT infrastruktur investují korporace značné množství času, zdrojů a prostředků. Veeam jim umožňuje tyto prostředky proměnit ve významné zkvalitnění zálohování a obnovy dat. Veeam vPower spolu s podnikovou storage technikou NETGEAR nabízí firmám přesně to, co potřebují – rychlou, flexibilní, spolehlivou a cenově výhodnou možnost zálohování a obnovy pomocí obrazů ve virtualizovaných prostředích.“

Úložná zařízení ReadyNAS s Veeam Backup & Replication jsou již celosvětově v prodeji.

Více informací o úložných zařízeních společnosti NETGEAR je k dispozici na webových stránkách www.netgear.com/Pro­ducts/Storage­.aspx. Podrobnosti o globálním partnerském programu NETGEAR PowerShift Partner Program(1) lze najít na webu www.netgear.com/Par­tners/Powershif­t.aspx.

O společnosti Veeam Software
Veeam Software je premier-level VMware Technology Alliance Partner a člen programu VMware Ready Management. Vyvíjí inovativní software určený pro správu VMware vSphere 4 a VMware Infrastructure 3. Veeam vPower™ poskytuje pokročilou ochranu dat a je základem produktu Veeam Backup & Replication™, jedničky pro zálohování v prostředí VMware. Veeam ONE™ nabízí řešení pro správu výkonu, konfiguraci a využití zdrojů v prostředích VMware; obsahuje Veeam Reporter™ pro plánování kapacity, správu změn, a reporting, Veeam Business View™ pro podnikovou kategorizaci v prostředí VMware a širokou nabídku možností monitoringu včetně nworks Management Pack™ pro Microsoft System Center, nworks Smart Plug-in™ pro HP Operations Manager nebo Veeam Monitor™. O softwaru společnosti Veeam se dozvíte více informací na webu www.veeam.com.

O společnosti NETGEAR
Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace pro komunikaci mezi více počítači či dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Produkty jsou postaveny na osvědčených technologiích bezdrátového připojení, ethernetu a rozvodů elektrické energie, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné ovládání, pokročilé funkce, stylový design a neustálé inovace. NETGEAR poskytuje špičkovou kvalitu svých řešení, od 1. května 2007 nabízí doživotní záruku na všechny ProSafe produkty. Produkty NETGEAR se prodávají na více než 26 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost NETGEAR sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgear.cz, případně www.netgear.com. Společnost NETGEAR můžete sledovat také na komunitních službách twitter.com/NETGEAR a www.facebook.com/NET­GEAR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).