Hlavní navigace

Společnosti Oracle a Logis nabídnou firmám společně řešení podnikového řízení

[Tisková zpráva] Spojení technologií a expertních schopností dodávaných společnostmi Oracle Czech a LOGIS nabízí podnikům mimořádně účinné řešení pro zlepšení podnikového řízení.

Sdílet

Česká republika, Praha, 4. duben 2006 – Společnosti Oracle Czech a LOGIS nabídnou vybraným zákazníkům v Česku řešení podnikového informačního systému, které vedle mimořádně robustní podpory podnikové administrativy bude rovněž zahrnovat vysoce účinnou podporu pro podnikový management. Společná nabídka je založena na kombinaci produktu Oracle E-Business Suite se špičkovými poradenskými službami a pokročilými plánovacími technologiemi dodávanými společností LOGIS. Kombinace informačních technologií známých pod označením ERP (Enterprise Resource Planning) a APS/SCM (Advanced Planning and Scheduling a Supply Chain Management) je trend, kterým se vydává stále více podniků na celém světě. I díky tomu celá řada z nich dosáhla v posledních letech někdy až pozoruhodně dobrého zlepšení hlavních podnikových procesů. Zvětšení výkonu dodávek totiž dokázaly využít ke zvýšení zákaznické spokojenosti.

„LOGIS ve svých projektech dokazuje, že informační technologie lze využít nejen k podpoře podnikové administrativy, ale také k výraznému zvýšení účinnosti řízení. To zdaleka ne každý dokáže. Vždy se nám líbilo, jak LOGIS u svých klientů nekompromisně jde za zlepšováním klíčových výkonových parametrů podniku. Těšíme se, že naše společná nabídka bude pro zákazníky nejen atraktivní, ale přinese jim především vysokou přidanou hodnotu v podobě zvýšené konkurenceschop­nosti,“ uvedl Martin Illner, generální ředitel společnosti Oracle Czech.

Dalibor Konvička, generální ředitel společnosti LOGIS dodává: „Oracle je naším dlouhodobým partnerem. Jeho excelentní vývojové a databázové technologie používáme již mnoho let. Oracle je ale rovněž výrobcem velmi silného podnikového informačního systému. Jsme rádi, že budeme moci společně s Oracle pracovat na tom, abychom díky spojené nabídce řešení našim klientům umožnili efektivněji řídit hlavní firemní procesy, zlepšovat průchodnost i stav zásob a současně zvyšovat spokojenost zákazníků díky větší rychlosti, spolehlivosti a pružnosti při plnění dodávek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).