Hlavní navigace

Společnosti Velkoobchod Stoklasa se podařilo v Česku ojedinělým způsobem navázat intenzivní kontakt se svou komunitou fanoušků na Facebooku

[Tisková zpráva] Od 19. listopadu až do 24. prosince 2010 si každý fanoušek e-shopu stoklasa.cz může vytisknout unikátní kupon s 20% slevou. Tuto slevu uplatní na celý svůj nákup v kamenných prodejnách Stoklasa

Sdílet


Velkoobchod Stoklasa patří dlouhodobě mezi lídry trhu s textilní galanterií, módními doplňky, bižuterií a bižuterními komponenty. Zákazníci z celé Evropy mohou nakupovat prostřednictvím e-shopu, díky obchodním zástupcům a od roku 2009 rozvíjíme vlastní síť kamenných prodejen s módními doplňky a bižuterií.  

Tato ryze česká firma se sídlem v Kravařích v Moravskoslezském kraji slaví v letošním roce 20. výročí založení. Letos poprvé se firma zapojila do ojedinělého hodnocení skutečnými zákazníky prostřednictvím soutěže ShopRoku  2010. Zaznamenali jsme báječný úspěch v podobě třetího místa v kategorii Móda a oblečení.  

Vedle stovek zákazníků, kteří nakupují pros­třednictvím e-shopu, slaví naše první tři kamenné prodejny velký úspěch. Jejich sortiment je neobvyklou kombinací módních doplňků, bižuterie a bižuterních komponentů a korálků.  Jsme velmi rádi, že se nám podařilo prostřednictvím akce 20% sleva pro fanoušky propojit virtuální svět Facebooku se skutečnými zákazníky. 

Pro tisk slevového kuponu je potřeba

1.  Stát se fanouškem stránky e-shop stoklasa.cz na Facebooku

2. Povolit aplikaci http://apps.fa­cebook.com/sto­klasa přístup

3. Vytisknout si kupon na slevu 20 % s unikátním čárovým kódem

4. Navštívit prodejnu v Kravařích, Opavě (OC Silesia) nebo Ostravě (OC Galerie), uplatnit slevu a radovat se, že jsme sobě nebo blízkým nakoupili mnohem více než jindy. Vždyť vhodně zvolený náhrdelník s náušnicemi, výrazný náramek, barevná šála nebo elegantní baret s hřejivým nákrčníkem pomohou každé dámě i elegantnímu muži cítit se i působit sebejistě a šarmantně. 

Společnost Velkoobchod Stoklasa plánuje i další propracované mar­ketingové akti­vity. Jakékoli dotazy rádi zodpovíme, obraťte se prosím na jednatele společnosti Ing. Lea Stoklasu nebo marketingové oddělení, www.stoklasa.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).