Hlavní navigace

Společnosti ZyXEL a Electro World podepsali smlouvu o spolupráci v ČR, Polsku a Maďarsku

[Tisková zpráva] V Praze dne 12. září 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení a společnost Electro World, provozovatel velkoprodejen s elektrickými spotřebiči podepsali smlouvu o spolupráci obou firem v České republice, Polsku a Maďarsku. Na jejím základě začala společnost ZyXEL dodávat do sítě obchodů Electro World své ADSL produkty, routery, switche, LAN adaptery, wifi A/P a klienty.

Sdílet

Důvodem podepsání smlouvy o spolupráci je snaha posílit dostupnost produktů firmy ZyXEL běžným koncovým zákazníkům v husté síti velkoprodejen Electro World v regionu střední Evropy (Česká republika, Polsko a Maďarsko), který je pro společnost ZyXEL velmi významný.

Produkty firmy ZyXEL budou v prodejnách Electro Worldu tvořit důležitou součást sekce Home Networking, kde zákazníci najdou vše potřebné k připojení k Internetu a k snadnému vytváření a zabezpečení domácích počítačových sítí. Protože aplikace využití spotřební elektroniky a počítačů jsou stále více provázány, je krok nabízet síťové produkty ZyXEL v prodejnách se spotřební elektronikou logickým vyústěním trendu posledních letech. Zákazník nyní v prodejnách Electro World najde na jedné ploše všechny komponenty pro digitální domácnost a zábavu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).