Hlavní navigace

SPOLUHRÁČI.CZ – 500 sportovních klubů má svou klubovnu na internetu

[Tisková zpráva] Webová stránka Spoluhráči.cz (www.spoluhraci.cz) nabízí více než 500 klubům virtuální klubovnu a klubový web pro svou veřejnou prezentaci. Za necelý rok svého života si jedinečný sportovní projekt oblíbilo více než 3000 sportovních nadšenců.

Sdílet

„Tento projekt byl vytvořen pro potřeby všech registrovaných i neregistrovaných klubů, oddílů a organizací. Jejich členové zde mohou plánovat společné akce, diskutovat, umisťovat fotky, články, dokumenty, odkazy a jinak se společně bavit či sdílet zážitky“, říká vedoucí projektu, sám aktivní sportovec, Mgr. Petr Tomek.

Nejaktivnějšími spoluhráči jsou dle očekávání fotbalisté (112 klubů), florbalisté (39 klubů) a šipkaři (27). Společně s nimi mají založeno nejvíce kluboven (20) vyznavači airsoftu, což je moderní druh vojenského sportu. Další, méně známé sporty, využívající klubovnu a webové stránky zdarma jsou skoky na trampolíně, jachting nebo třeba judo. „Kuriózním sportem, který má zastoupení na našem serveru je společenský víceboj. Stejně tak jej využívá i několik spolků, které nemají se sportem zase tolik společného. Je vidět, že na trhu podobný projekt chyběl a jsem jedině rádi, že umožňujeme lidem se společně scházet, i když jsou od sebe vzdáleny kolikrát stovky kilometrů“, říká Tomek.

Součástí stránek je inzerce sportovního zboží a brzy přibude možnost najít sportovního partnera ve vašem okolí. Od minulého týdne začal tuto ojedinělou aplikaci využívat největší turistický a cestovatelský server Turistika.cz a s ním i stovky členů Klubu Českých Turistů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).