Hlavní navigace

Na Sport1 v neděli naživo startuje semifinále slovenské extraligy

[Tisková zpráva] Fanoušci se mohou těšit na přímé přenosy všech utkání semifinále a finále Slovnaft extraligy

Sdílet

Neúprosná bitva o mistrovský titul slovenské extraligy pokračuje za přítomnosti kamer televize Sport1 i během semifinále playoff. Hokejoví fanoušci už teď netrpělivě očekávají první zápas, který Sport1 vysílá naživo již tuto neděli 13. března od 18 hodin. Proti sobě se postaví celky Košic a Trenčína, v úterý 15. března ve stejný čas premiérově změří síly Banská Bystrica s Popradem. Všechna utkání semifinále a finále přinese Sport1 v přímých přenosech a za doprovodu zkušených slovenských komentátorů. Kabelovou a satelitní televizi Sport1 provozuje v Česku a na Slovensku společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Ke sledování nedělního přímého přenosu láká jeden z komentátorů a expert na slovenský hokej Juraj Kušnír: „Košičané suverénně vyhráli základní část, tým Trenčína zase objevil formu v pravý čas a zapsal se do dějin extraligy, když za stavu čtvrtfinále 0:3 ve prospěch Slovanu Bratislava dokázal útočnou hrou vybojovat vysněnou cestu do semifinále. Proto očekávám v neděli atraktivní a dynamický hokej.“

O přímé přenosy utkání Slovnaft extraligy nepřijdou čeští a slovenští diváci ani v následující sezóně. „Televize Sport1 již dříve zakoupila práva pro další ročníky, fanoušci tedy i nadále budou moci na Sport1 sledovat výkony jejich oblíbených hokejových týmů,“ uvedl za provozovatele stanice Sport1 Aleš Fabík, Country Manager ze společnosti Chello Central Europe.

Třetí semifinálové střetnutí ve čtvrtek 17. března mezi Duklou Trenčín a HC Košice bude pro diváky Sport1 o to lákavější, že je stejně jako všechny následující zápasy uvidí v nově zavedeném moderním formátu 16:9, a tedy ve vyšší obrazové kvalitě.

Přehled všech vysílaných zápasů a další informace naleznou zájemci na stránkách www.sport1TV.cz.