Hlavní navigace

Sportovní noviny mají novou moderátorku

[Tisková zpráva] Ivana Vavřínová je novou posilou moderátorského týmu Sportovních novin TV Nova. Na obrazovce se objeví již tuto neděli 12. dubna 2009.

Sdílet

Praha 8. dubna 2009 – Ivana Vavřínová (29) má za sebou bohatou kariéru především jako moderátorka motoristických pořadů, ale také jako dabérka. Od října 2008 ji znají diváci stanice NOVA Sport většinou jako moderátorku sportovního zpravodajství Sport 21. Na TV Nova uvádí pravidelná moderovaná studia závodů kategorie Moto GP.

V médiích se Ivana Vavřínová pohybuje 12 let, svou kariéru zahájila v regionálním rádiu Life, poté pracovala pro TV3, až nakonec zakotvila ve stanici Galaxie sport, nyní NOVA Sport. V neděli 12. dubna se poprvé objeví na obrazovce v roli moderátorky Sportovních novin. „Na moderování Sportovních novin se velmi těším a beru to jako velkou výzvu,“ dodává Ivana Vavřínová.

Nová moderátorka Sportovních novin se aktivně věnovala sjezdovému lyžování, ve kterém se pravidelně účastnila Mistrovství republiky. Kromě zimních sportů se specializuje na motorismus. Do světa rychlých kol ji přivedl její strýc Pavel Janeba, bývalý závodník seriálu MČR. Ivana sama má na kontě dva starty v roli spolujezdkyně v regionálních závodech rallye. Ve volném čase ráda čte a poslouchá muziku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).