Hlavní navigace

Sportovní program Galaxie sport láme rekordy

[Tisková zpráva] Už téměř pět let Vám tento jedinečný program přináší atraktivní záběry z nejkvalitnějších světových sportů. Každý rok se snažíme přinášet čím dál více přímých přenosů, aktuálního sportovního zpravodajství, nových pořadů či magazínů. Ani v loňském roce tomu nebylo jinak a můžeme konstatovat, že rok 2006 byl pro Galaxii sport ve znamení hned několika rekordů.

Sdílet

V Hradci Králové 9. ledna 2007 – V průběhu uplynulého roku jsme mohli sledovat stále rostoucí počet předplatitelů Galaxie sport a výsledky na sklonku roku ukázaly, že magická milionová hranice byla pokořena. Do roku 2007 vstoupila Galaxie sport s rekordním počtem předplatitelům a k 31. prosinci 2006 mělo tento jedinečný sportovní program předplaceno 1 009 614domácností v ČR a SR! To znamená, že Galaxii sport má možnost sledovat až 2 524 035 diváků. „ Je to absolutní rekord v historii Galaxie sport a jsme za něj samozřejmě rádi. Tímto bych rád poděkoval všem našim divákům a předplatitelům a věřím, že v tomto trendu budeme pokračovat i v příštím roce,“ komentuje rekordní počet předplatitelů jednatel společnosti Ing. Jiří Hojgr.

Dalším rekordem, který jsme v minulém roce zaznamenali, byl počet odvysílaných přímých přenosů. V roce 2006 Galaxie sport odvysílala celkem 835 přímých přenosů, což v součtu představovalo celých 1636 hodin živého vysílání. Ve srovnání s počtem přímých přenosů v roce 2005 došlo k více než 30-ti % nárůstu. K nejmarkantnějšímu navýšení počtu přímých přenosů došlo u dvou klíčových sportů Galaxie sport, u anglické Premier League a kanadsko-americké NHL. Jak můžeme vidět na přiloženém grafu, tenis zaujímá přední pozici. Přestože tenis patří vedle fotbalu a hokeje k nejatraktivnějším sportům na Galaxii sport, číslo přímých přenosů může být lehce zavádějící. Musíme si uvědomit, že pokud vysíláme přímé přenosy z turnaje okruhu ATP Masters, za jediný den odvysíláme až pět přímých přenosů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).