Hlavní navigace

SPORTSTREAM.CZ ZAHAJUJE SVÉ INTERNETOVÉ VYSÍLÁNÍ

[Tisková zpráva] Praha, 18. 8. 2008 - Zákroky Petra Čecha, gólové přihrávky Tomáše Rosického a další zajímavé momenty z Premier League mohou od pondělí 18. srpna 2008 všichni sledovat na českém internetu! Video portál SPORTSTREAM.CZ nabídne aktuální sestřihy ze všech zápasů anglické Premier League, výběr z italské Serie A i dalších prestižních soutěží. K vidění budou videa z brazilské fotbalové ligy a dalších sportů jako tenis, golf a motorsport. Cílem portálu je poskytovat sportovním příznivcům nejaktuálnější a nejrozsáhlejší videomateriály na jednom webu. Všechna videa na SPORTSTREAM.CZ jsou profesionálně zpracované oficiální materiály zmiňovaných soutěží.

Sdílet

Základem nabídky je nejlepší fotbalová liga světa – anglická Barclays Premier League. Fotbaloví fanoušci mohou vidět sestřihy (v délce cca 30 sec. – 2 min.) z jednotlivých utkání ligového kola (Match Highlights), pětiminutové sestřihy celého kola (Round-up), ale i výběry nejhezčích gólů a brankářských zákroků týdne. K vidění tak budou možná i výkony brankáře Jana Laštůvky v dresu West Ham United nebo nadějného útočníka Tomáše Pekharta z Tottenhamu Hotspur. Italská liga nabídne to nejlepší z domácích zápasů AC Milán, Inter Milán, AS Roma, Juventus a dalších 8 týmů. Všichni tak mohou sledovat formu Pavla Nedvěda během možná poslední sezony v dresu Staré dámy. Další Čech v Juventusu Zdeněk Grygera je stabilním členem základní sestavy. Ambice na titul má i Marek Jankulovski z milánského AC.

Příznivci tenisu mohou na SPORTSTREAM.CZ sledovat publicistický TENNIS WEEK spolu s aktuálními sestřihy z turnajů mužského profesionálního okruhu ATP Tour i ženské WTA Tour. Golfisté se mohou těšit na European PGA Golf Tour. Opravdoví fanoušci mohou shlédnout tématická videa z historie turnajů Majors, především US Open, jenž v posledních letech opanoval fenomenální Tiger Woods, V minulosti ale těmto turnajům vládnul jiný hrdina golfu, Jack Nicklaus. Zpravodajství o aktuálním sportovním dění doplní jednotlivé videozprávy stanice SNTV, které bude možné sledovat v angličtině až pětkrát za den.

Už tak pestrou nabídku doplní především motoristická sekce se záběry z Moto GP silničních motocyklů s českou účastí Lukáše Peška a Karla Abraháma či populární série závodů formulových vozů A1 GP. Nebudou chybět ani exkluzivní záběry z exhibic motorek RedBull X Fighters a letecké RedBull Air Race. Sportstream s.r.o. je držitelem internetových práv k sestřihům (highlights and clips) pro území České republiky pro uvedené soutěže a akce. Spuštění portálu je naplánováno na 18. srpna 2008 a v dalších letech je v plánu rozšířit web o další významné světové sportovní události a soutěže ze zahraničí i z domova včetně přímých přenosů.