Hlavní navigace

Televizní spot k digitalizaci v regionálním vysílání

[Tisková zpráva] V průběhu září doplnil komplexní informační kampaň k přechodu na digitální televizní vysílání také televizní spot. Vysílat jej bude regionální televize ZAK TV v rámci odpojovaného vysílání programu TV PRIMA celé září (pozn. spot bude odvysílán cca 50x) . Spot je ke stažení také na webových stránkách www.digitalne.tv. „Regionální televizní vysílání vhodně doplňuje celou kampaň, vzhledem k ostrůvkové metodě přechodu je navíc oproti celostátním televizím rozpočtově jednoznačně efektivnější,“ dodal národní koordinátor Zdeněk Duspiva. Analogové televizní vysílání bude v územní oblasti Plzeň ukončeno 30. září.

Sdílet

Třicetisekundový spot upozorňuje televizní diváky na blížící se ukončení analogového televizního vysílání v územní oblasti Plzeň, která zahrnuje Karlovarský kraj, část Plzeňského kraje, část Ústeckého kraje a část Středočeského kraje. Realizátorem mediální části informační kampaně v letošním roce je na základě vítězství ve veřejné soutěži agentura TBWA. Analogové televizní vysílání bude v této oblasti ukončeno již 30. září.

Veškeré informace potřebné k úspěšnému přechodu na digitální televizní vysílání jsou k dispozici na webových stránkách www.digitalne.tv a bezplatné infolince 800 90 60 30, která je v provozu v pracovní dny od 8 do 19 hodin.

Televizní spot si lze stáhnout na této adrese: http://i.iinfo­.cz/urs-att/digiboy_plzen_kra­sov-125181260251061.wmv