Hlavní navigace

Spouští se LogAnalyzer BETA

[Tisková zpráva] 10.11.2008, 17:00 – PRAHA – Skupina NetSecurityMedia oznamuje spuštění svého dalšího projektu – webová služba LogAnal.eu.

Sdílet

LogAnal.eu je doména a zároveň zkrácený výraz celého názvu služby – LogAnalyzer, je automatická služba pro analýzu log souborů, které jsou generovány specializovanými programy jako je HijackThis, Ultimate Process Manager, ComboFix a další podobné, které slouží k ruční kontrole systému Windows na přítomnost škodlivého softwaru. Na celém světě je to unikátní projekt, který doufáme, bude mít mezi uživateli úspěch. Od dnešního dne je spuštěna BETA verze, ve které si může každý návštěvník vyzkoušet funkčnost celé služby.

Celý systém usnadní poloprofesionálům, ale i profesionálům práci s kontrolou stavu systému. Projekt funguje na principu kontroly souborů a cest k nim. Výsledky pak řadí do daných kategorií.

Z počátku bude mnoho souborů označováno za neznámé, protože databáze souborů je schopna rozeznat pouze několik desítek souborů, které do ní byly přidány během vývoje. S dalším obsahovým rozšířením databáze nám pomůžete i vy, protože náš chytrý systém neznámé soubory automaticky shromažďuje a pak už jen stačí, aby některý z našich administrátorů soubor zpracoval a doplnil o něm informace do systému. V LogAnalyzeru se skrývá ještě několik velice užitečných nástrojů, jako například Web anonymizer, Antivirový scan, informace o IP adresách a o doménách atp.

www.loganal.eu
www.skodlivysof­tware.cz
www.centrumhro­zeb.cz

Více informací o NetSecurityMedia najdete na: http://nsm.sko­dlivysoftware­.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).