Hlavní navigace

Sprinx Systems uvolnila SprinxCRM for Windows Azure

[Tisková zpráva] Praha 15. 9. 2010 - Společnost Sprinx Systems představila obchodní a CRM systém SprinxCRM for Windows® Azure™ určené pro provoz na platformě cloud computing, kterou provozuje firma Microsoft® pod názvem Windows® Azure™.

Sdílet

Tato nová edice vychází z osvědčeného, již zaběhnutého systému SprinxCRM, který byl pro cloud platformu speciálně upraven. Zákazníci systému SprinxCRM tak mohou využít veškeré výhody nejmodernější formy provozu aplikací na základě poskytované služby. Oproti běžnému hostingu nabízí prostředí cloud větší škálovatelnost a to i za běhu aplikace, protože není závislé na konkrétních serverech. Zákazník si může sám určovat, jaký výkon, diskový prostor a konektivitu potřebuje a platí pouze za to, co v daném okamžiku skutečně potřebuje.

Více najdete na: http://www.sprin­xcrm.cz/azure/

Platforma Windows® Azure™ byla vytvořena společností Microsoft® pro provoz aplikací, využívajících operační systém Windows® a umožňující ukládat zákaznická data v prostředí cloud. Tyto aplikace a data jsou dostupná odkudkoliv prostřednictvím sítě internet a jsou provozovaná v datovém centru společnosti Microsoft.

Více najdete na: http://www.mi­crosoft.com/win­dowsazure/

Zákazníci tak nemusí využívaný software vlastnit, ale pouze ho využívají jako službu. Odpadají jim běžné starosti spojené s vlastnictvím software, jako jsou např. instalace, chod, údržba, či upgrade.

K aplikaci SprinxCRM 6 pro Windows® Azure™ je možné přistupovat pomocí webového prohlížeče odkudkoliv. Výhodou je špičkový servis, který je pro Windows® Azure™ neustále poskytován a klienti tak dostávají služby stále vyšší úrovně, které užívají a platí pouze podle míry využití.

O systému SprinxCRM
SprinxCRM je obchodní software pro firmy malé a střední velikosti, který umožňuje pečlivě sbírat a evidovat údaje o zákaznících. Na základě analýzy dat pomáhá důsledně naplňovat potřeby stávajících zákazníků, a tím zvyšovat obrat a zisk. Řešení SprinxCRM je možné používat jak instalované na vlastní počítač, tak i jako službu online právě na platformě Windows® Azure™.

http://www.sprin­xcrm.cz

O společnosti Sprinx Systems
Společnost Sprinx Systems, a. s., je přední česká technologická firma, která poskytuje široké spektrum služeb spojených s návrhem, vývojem a provozem obchodních systémů a online pojistných aplikací. Zaměřuje se na vývoj aplikací pro řízení obchodu (CRM), vývoj software na míru, správu a zabezpečení sítí a aplikací. Společnost působí i ve Spojených státech amerických, kde má v Los Angeles svoji dceřinou společnost. Mezi nejznámější projekty společnosti Sprinx Systems patří tvorba portálu Atlas.cz a účast na několika výzkumných projektech ve spolupráci s Akademií věd ČR (superpočítač Amálka) a vysokými školami (prostřednictvím firemní divize HPC).