Hlavní navigace

SPSS rebranduje kompletní produktové portfolio

[Tisková zpráva] Společnost SPSS představuje nová jednotná jména pro svůj Predictive Analytics Software (PASW)

Sdílet

Praha, 14. dubna 2009 – Predictive Analytics Software (PASW), je nové jméno pro kompletní portfolio produktů společnosti SPSS. Toto nové pojmenování sjednocuje produktové rodiny pod označení, které lépe popisuje a reflektuje funkcionality a hladkou integraci v rámci všech produktů společnosti SPSS.

Jméno PASW ponese celé portfolio produktů SPSS. Přejmenování se postupně dotkne všech dílčích produktových skupin, vždy spolu s vydáním nové verze. Vzniknou tak nová jména jako PASW Statistics (dříve SPSS Statistics), PASW Modeler (dříve Clementine), PASW Data Collection (dříve Dimensions) a PASW Collaboration Services (dříve Predictive Enterprise Services). Jako první byl na trh uveden PASW Modeler 13.0 a PASW Statistics 17.0.2. Další produktovou novinku softwaru PASW představí SPSS na své celoevropské konferenci Directions 2009, která se koná ve dnech 11. – 14. května 2009 v Praze.

Jan Řehák, ředitel a jednatel SPSS CR, říká: „Společnost SPSS poskytuje jako jediná Predictive Analytics Software, software, který díky své široké nabídce pokročilých funkcí dokáže zachytit zpětnou vazbu zákazníků, předvídat jejich chování a rychle reagovat. V takto nastavených obchodních procesech vidíme budoucnost, proto tomu nový název také podřizujeme. Troufám si říct, že predikce, nebo-li analýza rozhodování, představuje klíčový prvek pro všechny oblasti podnikání.“

Nová jména pro produkty společnosti SPSS, které se opírají o 40 let inovací, výkonnosti a robustních aplikačních možností v oboru Predictive Analytics, vznikla na základě zpětné vazby od zákazníků, kteří software ve svém podnikání dennodenně využívají.

O společnosti SPSS CR
SPSS CR, spol. s r.o., je výhradním dodavatelem softwaru SPSS a poskytovatelem analytických a statistických služeb v České i Slovenské republice. Společnost je součástí mezinárodní sítě SPSS Inc., která působí ve více než 60 pobočkách na celém světě. Společnost SPSS CR byla založena v roce 1995 a poskytuje široké portfolio programů zaměřených na statistické analýzy, business intelligence, data mining, na analýzy v marketingu, sběr údajů a prezentaci výsledků. Součástí je i Centrum výuky, zaměřené na školení v oblasti statistiky. Více informací naleznete na www.spss.cz.