Hlavní navigace

Spuštění zkušebního provozu Galaxie sport v DVB-T

[Tisková zpráva] Placený sportovní program Galaxie sport spustí od 1. prosince 2007 zkušební provoz v DVB-T. Tento zkušební provoz potrvá po dobu jednoho měsíce až do 31. prosince 2007.

Sdílet

V Hradci Králové 26. listopadu – Společnosti Galaxie sport, s.r.o. a Czech Digital Group, a.s. se dohodly na experimentálním digitálním terestrickém vysílání programu Galaxie sport. Pro toto vysílání Galaxie sport, s.r.o. udělila souhlas s tím, že datový tok s modulací programu Galaxie sport bude zkušebně zařazen v období od 1. prosince 2007 do 31. prosince 2007 do datového multiplexu použitého k modulaci digitálních vysílačů společnosti Czech Digital Group, a.s. Modulace bude použita pro testy a ověření pay TV v DVB-T, tzn. kódování v systému Cryptoworks ve standardu MPEG 2 a MPEG 4.

Výsledky a zkušenosti z tohoto testování budou zpracovány a využity v následujícím období, kdy naše společnost Galaxie sport, s.r.o. předpokládá žádat v souladu se zákonem č. 231/2001 a jeho novelou o udělení licence k vysílání placeného sportovního programu v DVB-T.

Všechny diváky Galaxie sport předem upozorňujeme, že se jedná pouze o zkušební vysílání a může být kdykoliv kódováno či přerušeno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).