Hlavní navigace

Srovname.cz má nový a přehledný vzhled

[Tisková zpráva] Praha, 19. května 2008: Srovnávač cen internetových eshopů www.srovname.cz změnil design. Hlavní důraz je kladen na lepší orientaci uživatelů a větší přehlednost při výběru produktů a obchodů s nejpříznivější cenou.

Sdílet

Sedmero důvodů proč před nákupem na internetu navštívit Srovname.cz:

  1. Proč platit za výrobky přemrštěné sumy. Například digitální fotoaparát, který je dosažitelný za 5000 korun někteří obchodníci prodávají za 12 000 korun.
  2. Mít všechny ceny na jednom místě vám uspoří spoustu času. Díky propojení s aktuálními ceníky jednotlivých eshopů systém Srovname.cz denně sleduje změny miliónů cen na českém trhu.
  3. Uživatelé na Srovname.cz hvězdičkami hodnotí jak produkty tak obchody – tím pomohou ostatním vyvarovat se rizikovému nákupu.
  4. Přes stránky nalezne uživatel nejen nejlepší cenu, ale díky nabídce podobných produktů si udělá jasno o možných alternativách v podobné cenové hladině.
  5. U každého produktu je uveden odkaz na výrobce a pokud existuje, tak také na recenzi, můžete si tak prostudovat konkrétní výrobek u výrobce nebo na partnerských stránkách.
  6. Díky propracovanému katalogovému systému nenabízí stránky Srovname.cz chybné produkty tak, jak se tomu může stát u fulltextových vyhledávačů.
  7. Uživatel má také možnost nechat si cenu sledovat hlídacím psíkem. Stačí zadat e-mail a po dosažení Vámi požadované ceny Vám přijde upozornění o snížení ceny.