Hlavní navigace

S&T a HP otevírají nové kompetenční zákaznické centrum v Rumunsku

[Tisková zpráva] Centrum zpřístupní unikátní koncepty a procesy IT datacenter určené pro klíčové podnikové infrastruktury, a přispěje tak k rozvoji firem a trhů v celém regionu. Důležitým úkolem kompetenčních center je nabídnout zákazníkům konzultační služby v oblasti informačních technologií a dále nabídnout možnosti odzkoušení nových technologií. Kompetenční centrum je plánováno i pro Českou republiku.

Sdílet

9. července 2007 – S&T a HP otevřely v Bukurešti nové S&T kompetenční zákaznické centrum, kde budou moci zákazníci z celého regionu testovat a upravovat podniková řešení obou společností, především pak řešení procesů v IT datacentrech a klíčové podnikové infrastruktury. Centra je možné využít jako specializovanou odbornou podporu i pro Českou republiku a všechny země, v nichž S&T působí. „V budoucnosti plánujeme otevření S&T kompetenčního centra i v České republice,“ řekl Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T CZ. Skupina S&T je největší partner společnosti HP (HP Preferred Partner) se zaměřením na střední a východní Evropu.

Také další země plánují otevření oborových kompetenčních center. Pro společnost S&T by to znamenalo možnost rychleji reagovat na stále vyšší stupeň specializace IT trhu a nabídnout zákazníkům služby nejvyšší kvality. „V mnoha podnicích je generování přidané hodnoty do velké míry závislé na efektivitě IT systému a příslušných procesů. IT architektura zákazníků se musí rychle přizpůsobovat měnícím se požadavkům trhu. My zákazníkům radíme a pomáháme s hodnocením, testováním a zaváděním vysoce efektivních IT systémů,“ vysvětluje Christian Rosner, CEO společnosti S&T AG.

Kompetenční centra mají zajistit zákazníkům poskytování konzultačních služeb v oblasti IT, rozvíjet obchod a dávají zákazníkům možnost odzkoušet a ohodnotit nové technologie. „Klienti mohou využít testovací centrum a otestovat si podnikové systémy mimo vlastní provoz. Pro klienty tato možnost představuje vysokou přidanou hodnotu,“ dodal Jiří Košťál, generální ředitel S&T CZ.

Koncepty a nástroje
V novém zákaznickém centru (Customer Concept Center) si klienti mohou otestovat koncepty nepřetržitého chodu podniku a dostupnosti, zahrnující ochranu dat, zálohování, obnovu a replikaci. Další oblasti, které si mohou klienti center otestovat, jsou koncepty řízení životního cyklu informací, jako je Business Intelligence a databázová a ERP řešení či koncepty podnikových serverů, jako je klastrování a virtualizace. Všechny uvedené koncepty jsou zde představeny na architektuře HP. Podniková řešení lze testovat a přizpůsobovat v kombinaci se širokou škálou softwarových a obchodních aplikací značek Microsoft, Oracle, SAP, LiveLink, Cognos, VMWare a HP Software.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).