Hlavní navigace

S&T CZ získala prestižní ocenění Citrix Fastest Growing CSA Partner 2010 pro východní Evropu

[Tisková zpráva] PRAHA, 20. října 2010 – Systémový integrátor a technologická společnost S&T CZ získal na berlínské konferenci Citrix Summit 2010 prestižní ocenění Citrix Fastest Growing CSA Partner 2010.

Sdílet

Toto ocenění je každoročně udělováno pouze jedné společnosti ze všech 18 zemí střední a východní Evropy. „S&T CZ je dlouholetým partnerem společnosti Citrix a má nejvyšší obchodní a technické certifikace (CITRIX Platinum Solution Advisor). Toto ocenění je pro nás důkazem, že nabízíme nejlepší produktové portfolio Citrix, například produkty pro virtualizace serverů a pracovních stanic,“ řekl David Kučera, CITRIX Product Manager S&T CZ.

O společnosti S&T CZ
Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného v 19 zemích střední a východní Evropy a regionu D-A-CH (německy mluvící země). S&T AG čítá přibližně 2600 zaměstnanců.

S&T CZ v Česku disponuje týmem téměř 230 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus. Centrála nadnárodní skupiny S&T AG sídlí v Rakousku, s akciemi společnosti se obchoduje na Vídeňské burze.

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například Škoda Auto, Komerční banka, Česká spořitelna, Citibank, RWE, Pricewaterhou­seCoopers, MPSV ČR, MMR ČR a další.

http://www.sntcz­.cz/